|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v popku
7.9.2013 15:25:33   
morskazvezdica
Pozdravljene,

Noseča sem 19 tednov in se mi že dober teden pojavljajo bolečine v popku. Bolečina se pojavi največkrat po obroku in traja 2-3 uri. Takrat tudi ležanje ne pomaga,bolečina je ostra in neprekinjena. Nato pa mine sama od sebe.

Je mogoče imela še katera podobne težave?

Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v popku
7.9.2013 17:34:02   
elia
Ne spomnim se v katerem tednu točno, amapk v prvi nosečnosti je pri meni bilo enako...prav pekoča bolečina "v popku". Ampak očitno ni nič posebnega...tako da te ne rabi nič skrbet.

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v popku
7.9.2013 19:59:54   
morskazvezdica
Sem pa imela pirsing v popku 6let.sem ga ven dala že 3 mesece nazaj,ampak sumim da bi me lahko bolelo tudi zaradi luknje ki je ostala,sploh zdaj ko se koža razteguje. Imam občutek kot da me trga user posted image

(odgovor članu elia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v popku
7.9.2013 20:42:48   
elia
Mene je bolelo prav v popku, ne v koži okoli. Kot da bi mi ga nekdo noter cukal user posted image

(odgovor članu morskazvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v popku
13.9.2013 14:12:39   
Tiiennea
Mene isto, kot bi me kdo vlekel znotraj za popek user posted image
Danes sem vprašala G, pa je rekla, da je to normalno, tako da brez skrbi ;)

(odgovor članu elia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?