Krvavitev v 22. tednu (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


siskica -> Krvavitev v 22. tednu (11.8.2013 17:36:35)

Prosim potrebujem mnenje!
Sem v 22.tednu, s partnerjem sva imela sp. odnose in od takrat se mi je pojavila kri na spodnjicah! Do sedaj ni bilo problemov, gin mi spolnosti ni omenila da bi lahko bila problem, ali je kaj narobe????
Sem pa v 9 in 10. tednu krvavela vendar so to takrat v bolnisnici pripisali temu da sta bila dva ploda in je eden odmrl, druga niso omenili da bi lahko billo narobe!
PROsim povejte ali naj grem raje v bolnisnico?? ali ni to nic? ima katera podoben primer? vsa sma iz sebe ker nevema kaj se dogaja, ko sem nazadnje sla v bolnisnico zaradi bolecin so me nadrli da kaj sploh tam delam....
in se ce naj grem v bolnisnico se pokazat ali moram iti v porodnisnico ali splosno bolnisnico???
NUJNO!!
To se je pripetilo danes




LuLu -> RE: NUJNO!! (11.8.2013 17:40:05)

če bi jaz bila na tvojem mestu, bi kar šla v bolnišnico, naj preverijo, pa magari te spet naderejo, da si brezveze tam. Boljše to, kot pa da ugibaš kaj je. Itak pa veš, da ti res nobena ne more dati pravega odgovora, kaj se v tvojem telesu dogaja.




booby -> RE: NUJNO!! (11.8.2013 19:28:56)

Pojdi se pokazat dežurnemu ginekologu da na uz preverijo če je z otročkom vse ok!




bskrle -> RE: NUJNO!! (11.8.2013 19:51:10)

Če gre za par kapljic, ni panike, če pa teč skozi, je živo rdeča, potem pa do prve porodnišnice




Tippi -> RE: NUJNO!! (12.8.2013 8:01:31)

Jaz bi se šla pokazat, če ne drugega, da sem mirna v duši.




čenča84 -> RE: NUJNO!! (12.8.2013 15:00:52)

Če se je krvavitev pojavila po sp. odnosu, lahko da gre zgolj za površinsko poškodbo materničnega vratu, ki je v nosečnosti bolj prekrvavljen. Za vsak slučaj pa se le pojdi pokazat, po možnosti k svojemu ginekologu. Držim pesti, da ninič resnega [sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]




Martyna83 -> RE: NUJNO!! (13.8.2013 15:08:56)

Kaj si potem resila??? Si se sla pokazat,




siskica -> RE: NUJNO!! (13.8.2013 18:14:10)

ojla, sem nazaj :) hvala bogu ni bilo nic resnega, doktorica predvideva za povrsinsko poskodbo, priporocala mi je magnezol, pa posteljo naslednje 3 dni in vstat samo do wcja in nazaj.
Sva bila oba zelo pomirjena :)
Hvala vsem! :) Je moja prva nosecnost in ker sem med nosecnostjo ze lezala v bolnisnici me je se bolj strah :S

smo sedaj pomirjeni, pa se dezevat je zacelo tako da mi prav pase malo polezavanja :)
[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]