posek smreke v Velenju (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mojcaziga -> posek smreke v Velenju (3.8.2013 19:39:31)

Pozdravljene,

ve katera koga kontaktirat v zvezi s posekom smreke izpred stanovanjske hiše v Velenju?
Po neurju prejšnji teden se mi zdi kot da bi bila malo nagnjena, poleg tega smo jo že itak nameravali vsaj skrajšati, če ne celo v celoti posekati. Ker nismo iz Velenja se malo lovimo kam se obrniti.

Hvala za vsak nasvet.

lp




aknela123 -> RE: posek smreke v Velenju (4.8.2013 10:47:38)

jaz bi na tvojem mestu poklicala na občino Velenje in vprašala na koga naj se obrnem.




mojcaziga -> RE: posek smreke v Velenju (4.8.2013 11:34:48)


IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

jaz bi na tvojem mestu poklicala na občino Velenje in vprašala na koga naj se obrnem.

Hvala. Sem že poklicala in so mi prijazno sporočili, da je čas dopustov in veliko ljudi manjka. Svetovali so mi gozdno gospodarstvo Slovenj Gradec, kjer so mi rekli, da se z eno smreko ne bodo ukvarjali. Aha, pa na občini mi je predlagala naj počakam naslednje neurje in pokličem gasilce [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

lp




LuLu -> RE: posek smreke v Velenju (4.8.2013 11:36:44)

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Hvala. Sem že poklicala in so mi prijazno sporočili, da je čas dopustov in veliko ljudi manjka. Svetovali so mi gozdno gospodarstvo Slovenj Gradec, kjer so mi rekli, da se z eno smreko ne bodo ukvarjali. Aha, pa na občini mi je predlagala naj počakam naslednje neurje in pokličem gasilce [sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif]

lp


A res? Madonca... ko bi jim ta smreka pred nos padla pri naslednjem neurju in da se od takrat naprej bojijo vsakega grmička in rahlega vetriča!




liliana -> RE: posek smreke v Velenju (4.8.2013 13:54:09)


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Pozdravljene,

ve katera koga kontaktirat v zvezi s posekom smreke izpred stanovanjske hiše v Velenju?
Po neurju prejšnji teden se mi zdi kot da bi bila malo nagnjena, poleg tega smo jo že itak nameravali vsaj skrajšati, če ne celo v celoti posekati. Ker nismo iz Velenja se malo lovimo kam se obrniti.

Hvala za vsak nasvet.

lp


Pri nas na selu take stvari delamo v lastni udeležbi.....posekamo "krivo" drevje.....nekatero pred neurjem, kakega pa nam tudi neurje izruva[sm=smiley1.gif]......ne kličemo ne na občino in ne na gozdno gospodarstvo......

Drugače pa, če plačaš, ti sigurno kdo pride podret....tudi gozdno gospodarstvo......




mojcaziga -> RE: posek smreke v Velenju (4.8.2013 15:23:17)

Smreka je precej visoka in v strnjenem naselju. Verjemi, da od gozdnega gospodarstva nisem pričakovala, da bodo delo opravili zastonj, ampak očitno se jim za eno smreko ne splača [sm=zmeden.gif]

lp




liliana -> RE: posek smreke v Velenju (4.8.2013 16:07:23)

Podjetja, ki se ukvarjajo z urejanjem okolice okrog hiš običajno nudijo tudi storitve podiranja dreves......

Ali pa pokličeš na pomoč kakega žlahnika ali pa kolega, ki kuri na drva......ta ti bo še zastonj podrl smreko, le les mu boste dali.....




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.8.2013 16:40:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mojcaziga -> RE: posek smreke v Velenju (4.8.2013 16:57:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Mojcaziga, poizkusi tu:
- http://velenje.com/DISKUSIJEsporocila.php?stev=882587


Super, najlepša hvala.

Na tem forumu sem sicer že iskala, pa očitno nisem našla. Sem se pa pred minutami registrirala, ker sem hotela vprašati in še čakam na potrditev registracije.

Hvala še enkrat, grem kar v akcijo

lp




malaMravljica -> RE: posek smreke v Velenju (4.8.2013 18:20:54)

To ti zna podret skoraj vsak kmet ali kdo, ki ima kaksen gozd doma ali mal smisla za delo na vrtu. Ce je zraven hise in visoka mores po lestvi gor in porezat spodnje veje, pol pa vrh stran in jo postopno skrajsat. Se jaz to vem in sem zihr, da zna to naredit veliko moskih. Moj je to sam naredu, je bila tudi visoka smreka zraven hise in se visela je proti mojemu vrtu, pa jo je posekal tako, da je stran padla, pa drugac tega ne pocne ravno.




tinkamarinka -> RE: posek smreke v Velenju (7.8.2013 17:36:26)

Sosedu na ptuju so prišli gasilci z dvigalom. So zagali po 1,5 m velike kose, ker niso mogli nikamor zrušiti. Drugače pA probaj še. Pri komunali ( urejanje parkov)




mojcaziga -> RE: posek smreke v Velenju (7.8.2013 21:08:04)


IZVIRNO SPOROČILO: tinkamarinka

Sosedu na ptuju so prišli gasilci z dvigalom. So zagali po 1,5 m velike kose, ker niso mogli nikamor zrušiti. Drugače pA probaj še. Pri komunali ( urejanje parkov)

Hvala za odgovor.

Smo kontaktirali enega iz zgornjega seznama in se dogovorili.

lp




Stran: [1]