[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.7.2013 14:19:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.7.2013 14:25:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




aknela123 -> RE: Prošnja za pomoč pri diplomi (30.7.2013 21:53:00)

sory, pogosto rešujem ankete, ampak ta pa mi je bla predolga oz. tam nekje pri 40+ vprašanjih sem odnehala zaradi monotonosti.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.7.2013 22:04:47)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




patrino -> RE: Prošnja za pomoč pri diplomi (30.7.2013 22:39:47)

sory, pogosto rešujem ankete, ampak ta pa mi je bla predolga oz. tam nekje pri 40+ vprašanjih sem odnehala zaradi monotonosti.

Oprosti, ampak s temle se pa zelo strinjam. Sama sem v svoji diplomski nalogi tudi imela precej statistike in v zvezi s tem tudi eno resno anketo, na podlagi katere sem nadaljevala v podiplomca. Dobro vem, kako težko je dobiti resne kandidate da ti rešijo anketo tako kot je treba, da si lahko kaj pomagaš z rezultati. Tule sem se res potrudila, pa nisem uspela vztrajati do konca, ker je anketa v celoti res ena pogrebščina.Glede teme pa- jaz sem dobila občutek, kot bi dve anketi z različnimi temami stlačila v eno.. Upam, da boš imela več sreče z ostalimi kandidati.




Frodo Bisagin -> RE: Prošnja za pomoč pri diplomi (30.7.2013 23:29:39)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Jaz sem jo rešila do konca in mi ni lih jasno, kako se na podlagi te ankrete ugotovi povezava med samopodobo in uporabo interneta. Zanimiva tema, sicer.
Drugače pa čisto korektna anketa, sploh napram večini drugih, ki se pojavljajo na RR [sm=smiley1.gif].


Izpolnjeno.




dreamhorse -> RE: Prošnja za pomoč pri diplomi (31.7.2013 9:07:36)

Izpolnjeno




LuLu -> RE: Prošnja za pomoč pri diplomi (31.7.2013 9:13:16)

Izpolnjeno.

Pa nisem ocenjevala kvaliteto ankete, to ni moje delo. Le uslugo sem naredila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]