morje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Spark -> morje (25.6.2013 22:55:27)

Letos še nimamo rezerviranega dopusta. Razmišljamo o Malem Lošinju, ampak je tako težko če ne poznaš koga oz. dobiš kak dober namig iz prve roke. Je kdo bil tam pa ima kak kontakt. Želela bi da plaža ni predaleč, da je primerna za otroke.




Tippi -> RE: morje (26.6.2013 6:16:05)


IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Letos še nimamo rezerviranega dopusta. Razmišljamo o Malem Lošinju, ampak je tako težko če ne poznaš koga oz. dobiš kak dober namig iz prve roke. Je kdo bil tam pa ima kak kontakt. Želela bi da plaža ni predaleč, da je primerna za otroke.


Kamp čikat je super!




ronja -> RE: morje (26.6.2013 10:28:07)

Res je.




marantz -> RE: morje (26.6.2013 11:25:56)

Kamp je res lep, plaža v njem pa nas ni navdušila.




nyna84 -> RE: morje (26.6.2013 12:25:33)

Mi smo bili v kampu Lopari. Kamp nič posebnega, plaža bolj tako tako, morje pa motna mlaka (tam se ravno pretaka gor in dol - glede na plimo in oseko). Nisem bila ravno navdušena.




Tippi -> RE: morje (26.6.2013 15:11:05)


IZVIRNO SPOROČILO: marantz

Kamp je res lep, plaža v njem pa nas ni navdušila.


hja, če si zapečkar, pa sam na tisti kampovsi plaži visiš, potem res ni boh ve kaj, če si pa malo potepuh, in greš malo levo desno, gore dole, se najdejo pa luštni kotički. ni pa to južna dalmacija, tko da pričakovat glih raj, to pač ne gre. je pa kemp super za ta konec jadrana in tudi velik dogajanj ma. tud restavracij, kafičev, za otroke tud precej animacij, tud za odrasle, tko da, men je blo všeč, glede na dano situacijo, in 15 norih turistov [sm=smiley36.gif]




marantz -> RE: morje (26.6.2013 22:43:38)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: marantz

Kamp je res lep, plaža v njem pa nas ni navdušila.


hja, če si zapečkar, pa sam na tisti kampovsi plaži visiš, potem res ni boh ve kaj, če si pa malo potepuh, in greš malo levo desno, gore dole, se najdejo pa luštni kotički. ni pa to južna dalmacija, tko da pričakovat glih raj, to pač ne gre. je pa kemp super za ta konec jadrana in tudi velik dogajanj ma. tud restavracij, kafičev, za otroke tud precej animacij, tud za odrasle, tko da, men je blo všeč, glede na dano situacijo, in 15 norih turistov [sm=smiley36.gif]



Spark se je zanimala za plažo, ki ni predaleč, tako da sem ji podala svoje mnenje o plaži v kampu. Mi smo bili v kampu samo 5 dni. Prvi in zadnji dan smo se kopali v kampu, drugi dan smo šli v Zlatno uvalo, tretji in četrti pa na tisto peščeno plažo pod hotelom. Če imate kolesa si hitro na eni in drugi plaži, mi smo pešačili (voziček in poganjalec), tako da smo do prej omenjenih plaž potrebovali 15 - 20 minut. Zoprno je, če imaš majhne otroke, ki so vajeni spanja po kosilu( na plaži zadremajo maksimalno za 20 minut), zato se moraš okrog enih spravit nazaj v prikolico in potem ko se naspijo spet k morju. Drugače pa je kamp res super.




Stran: [1]