|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lent festival Maribor 2013
20.6.2013 19:40:26   
Bakfark
Mislim, da ni potrebno posebno povdarjat - kdor ne pride dabogda mu crkla krava!

Vabljeni!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lent festival Maribor 2013
21.6.2013 21:13:56   
aknela123
user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lent festival Maribor 2013
27.6.2013 18:37:10   
mamamajča
dobra user posted image
jaz bom tudi letos tam, juhuhu, nisem se pa se odlocla, kdaj vse :)

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lent festival Maribor 2013
27.6.2013 19:16:31   
alda
meni bo crknila muha,kak pajek, ...ker krave nimam.
Sem predaleč od MB in pa nič takega ni, kar bi me prepričalo, da naredim 200km,da pridem ke,kot npr. pred letiuser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lent festival Maribor 2013
28.6.2013 13:33:12   
metuljčica87
Mah, nič pametnega. Že leta nisem šla, pa živim v MB. V bistvu mi gre grozno na živce, ker zvečer ne morem zaspati, ker se mi muzika dere. Če pa zaprem okno mi je pa vroče za znoret. Jutri pa še ognjemet, še eno dretje zravn. Komaj čakam da bo konec!

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lent festival Maribor 2013
28.6.2013 18:04:45   
*bubi*
daj no, metuljčica, pa ne mi rečt, da svojega 4-letnika ne pelješ nič v park na otroški lent?




_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lent festival Maribor 2013
28.6.2013 18:15:05   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Mislim, da ni potrebno posebno povdarjat - kdor ne pride dabogda mu crkla krava!

Vabljeni!!!


Krava je še kr živa. Morska pica v Sidru pa še bolj user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lent festival Maribor 2013
29.6.2013 8:59:14   
metuljčica87
bubi v park hodimo ja, sam to ni isto user posted image Pa na kak sprehod gremo, da mali dobi sladkorno peno, to je pa to.

Ma mogoče sem malo pretiravala, point je da zaradi Lenta ne morem spat in če bi ga ukinili, ga ne bi čisto nič pogrešala!

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lent festival Maribor 2013
1.7.2013 11:10:55   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Colt


IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Mislim, da ni potrebno posebno povdarjat - kdor ne pride dabogda mu crkla krava!

Vabljeni!!!


Krava je še kr živa. Morska pica v Sidru pa še bolj user posted image



Pa nič se nisi javil...


< Sporočilo je popravil Bakfark -- 1.7.2013 11:11:17 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lent festival Maribor 2013
1.7.2013 11:13:17   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica87

bubi v park hodimo ja, sam to ni isto user posted image Pa na kak sprehod gremo, da mali dobi sladkorno peno, to je pa to.

Ma mogoče sem malo pretiravala, point je da zaradi Lenta ne morem spat in če bi ga ukinili, ga ne bi čisto nič pogrešala!


Mislim, da si nadrkana zarad nosečnosti.

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lent festival Maribor 2013
1.7.2013 13:00:55   
metuljčica87
Ma nisem noseča že 10 let skup no user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lent festival Maribor 2013
1.7.2013 14:58:15   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica87

Ma nisem noseča že 10 let skup no user posted image user posted image user posted image


10 x tisoč_ne_vem_koliko, torej skupaj več kot 10.000 nastopajočih, prireditev, glasbe, teatra, drame, poezije.... in ti ne najdeš nič pametnega??? Statistično gledano tebe je blazno težko zadovoljiti, ali imaš tako visoke kriterije, ali pa rđavom qrcu dlaka smeta.

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lent festival Maribor 2013
1.7.2013 18:10:48   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark


IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica87

Ma nisem noseča že 10 let skup no user posted image user posted image user posted image


10 x tisoč_ne_vem_koliko, torej skupaj več kot 10.000 nastopajočih, prireditev, glasbe, teatra, drame, poezije.... in ti ne najdeš nič pametnega??? Statistično gledano tebe je blazno težko zadovoljiti, ali imaš tako visoke kriterije, ali pa rđavom qrcu dlaka smeta.


Lol Norc Bakfark user posted image user posted image Daj mi pošlji kontakt, pa se ti javim ko bom spet v Sidru. Postajam lačen user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lent festival Maribor 2013
2.7.2013 21:57:55   
metuljčica87
Ne spremljam programa spljoh, jaz samo vem da se j.e.b.e.m. s spanjem že spet 10 dni. Sicer pa še bolj sočustvujem s tistimi ki živijo direkt na Lentu, jaz bi se selila za teh 14 dni, ziher user posted image

Da pa moje "bogo dete" ne bi bilo za kaj prikrajšano pa hodimo redno v park na delavnice, bili smo tudi recimo na Romani Kranjčar, ampak je v tistem šotoru bilo tako zatohlo, da je mali sam prosil po 15. minutah, da gremo ven. Pa bili smo na ringišpilih in na sladkorni peni, tolk da kdo ne bo rekel da sploh nismo vidli Lenta letos user posted image

Sicer pa morem poudariti, da mi je drugače Lent zelo všeč, hodimo veliko tam okrog na sprehode, sploh ko lovimo sonček user posted image

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?