MOGOČE ŽRELNICA? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


NIN@ -> MOGOČE ŽRELNICA? (13.9.2005 11:51:49)

Najprej vama sporočava veselo novico da sva prejšnji teden dočakala prvi zobek
No pa se počasi konča veselje kajti Boru je kmal za tem začelo "hropeti" v prstnem košu! Nič ne smrka in tudi kašlja še ne sam pa 100x na dan kihne. Ker pa tega nisem mogla več poslušat sem ga včeraj peljala na pregled. Boru ne hropi v prsih ampak se to hropenje in nočno smrčanje skiši iz grla ven ( vam povem da grozen zvok) Pa Doktor pravi: da ni na plučkah nič v grlu nič in ušeski so čisti = nasvidenje! Domneva da je to povečana žrelnica zaradi rahlega prehlada.

a ste iMele že takšen primer

in kako vi vašim čistite noseke naš popizdi kozagleda pumpico


LP
NIN@




snežinka * -> MOGOČE ŽRELNICA? (13.9.2005 12:42:30)

Če je povečana žrelnica, res ne morejo nič.
Naša jo ma tudi in fuuuuul smrči ,če pa bosta imela pogoste angine ali škrlatinke, pa jo bodo verjetno odstanili, da sprostijo dihalno pot.Ponavadi z žrelnico odstranijo tudi mandle,da prekinejo angine ni pa nujno.

Tudi mi se borimo non-stop s polnim nosom, že odkar je bila dojenček.Ker je sedaj v takšnih letih, da se baje to samo popravi, bomo počakali do pomladi, čene pa gre na operacijo.

Opazuj če diha skozi nos (seveda, ko ima praznega in sta zdrava),sploh ponoči, če ne to omeni zdravniku.
Če te še kaj zanima mi piši privat, mi imamo zaradi tega mesečne preglede pri otorinolaringologu
(povedat tudi znam )

pa pa......Snežinka




NIN@ -> MOGOČE ŽRELNICA? (13.9.2005 23:16:28)

HVALA za odgovor čeme bo še pa karkoli zanimalo se tijavim na privat

lp
nin@





Stran: [1]