Delimano Festivo ponev-pekač... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Damjana1 -> Delimano Festivo ponev-pekač... (18.5.2013 23:03:14)

... Ima kdo? Imamo namen kupiti.
Ker pa ni ravno malo denarja (70€), me zanimajo vaša mnenja, izkušnje.




Anonimen -> RE: Delimano Festivo ponev-pekač... (19.5.2013 10:48:35)

Imam 2 ... tisto za palačinke in eno večjo in cca 5cm globoko ... tista za palačinke je recimo ok, ker se v njej dejansko pečejo samo palačinke ... tista večje je pa obupna ... prijelo se ni samo pri prvih dveh uporabah potem pa vsakič pa praktično nemogoče jo je sčistit brez uporabe trše gobice, kar se pa po navodilih ne sme ... smo jo pa uporabljali izključno samo po navodilih ... torej nič pomivalnega stroja, nič trdih gobic in agresivnih čistil pa po vsakem pomivanju kaka kaplja olja gor in ga razmazat s papirnato brisačko, pa se je vseeno začelo vse ful hitro prijemat ... skratka, če mene vprašaš je stran vržen denar. Tako da glede na to, da je pri tej električni ponvi keramika ista, je jaz nebi kupovala.




Damjana1 -> RE: Delimano Festivo ponev-pekač... (19.5.2013 12:24:16)

Otika, hvala za odgovor.
Bomo kar precej razmislili o nakupu te ponve.

Doma imamo namreč 2 pekača "no name", in se na dopustih še kar obnese. Moti nas edino, ker ponev greje res samo tam, kjer je grelec...
Pa smo mislili, da je ta Delimano pa mogoče kaj boljši. V trgovini pa smo tudi "preobrnili" ponev, pa nikjer nismo ne videli, ne zasledili v navodioih kje bi bil grelec.
Bomo zgleda kar ostali pri teh starih dveh. [sm=smiley1.gif]




Damjana1 -> RE: Delimano Festivo ponev-pekač... (11.6.2013 8:17:49)

Jo mogoče že kdo ima? Še vseeno me malo mika, da bi jo kupila... [sm=smiley36.gif]




astrid1 -> RE: Delimano Festivo ponev-pekač... (11.6.2013 8:23:16)

Imam 2 ... tisto za palačinke in eno večjo in cca 5cm globoko ... tista za palačinke je recimo ok, ker se v njej dejansko pečejo samo palačinke ... tista večje je pa obupna ... prijelo se ni samo pri prvih dveh uporabah potem pa vsakič pa praktično nemogoče jo je sčistit brez uporabe trše gobice, kar se pa po navodilih ne sme ... smo jo pa uporabljali izključno samo po navodilih ... torej nič pomivalnega stroja, nič trdih gobic in agresivnih čistil pa po vsakem pomivanju kaka kaplja olja gor in ga razmazat s papirnato brisačko, pa se je vseeno začelo vse ful hitro prijemat ... skratka, če mene vprašaš je stran vržen denar. Tako da glede na to, da je pri tej električni ponvi keramika ista, je jaz nebi kupovala.


Imam iste izkušnje z delimano ponvijo, kupljeno v Sparu. Stran vržen denar!




Stran: [1]