RE: Slovenija, prva na svetu...radujmo se:D (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


AnaLJ -> RE: Slovenija, prva na svetu...radujmo se:D (21.5.2013 23:53:25)

Pod pojmom "deklica" si jaz predstavljam predšolsko punčko v roza oblekici ter s plišasto igračko v roki. Ki ne uporablja spletnih forumov, saj niti pisati še ne zna. Si tako predstavljate mene, Colt? Pošteno se motite. Bližam se namreč 40. rojstnemu dnevu. Popolnoma budna sem (čeprav je trenutno že pozna ura) in živim na istem planetu, kakor vi. In v isti državi sva, čeprav ste ji vi tako grdo popačil ime. S to razliko, da se mi zdi, da vi niste zaposlen v javni upravi, kakor jaz in s to razliko, da sem jaz s svojim življenjem zadovoljna. Glede na določene odstavke vašega pisanja se mi namreč zdi, da vi niste.
In to, da gre nekdo na Karitas po hrano (verjemite, da ne dobi samo pest riža), nima nikakršne zveze s tem, da Slovenija pač nima najvišjih davkov na svetu. Ima jih veliko in tudi so visoki, nikakor pa ne najvišji. Tudi s cenami je enako - visoke so, ampak so pa daleč od najvišjih. In tudi vsakdo vsaj relativno realen, ki je prebral vsaj članek ali dva (seveda ne v rumenem tisku a la PožarReport) na to tematiko, je lahko prebral, da je to "prvo mesto" dodeljeno na podlagi ene neverodostojne ankete. Sodeč po tem, kaj in kako ste napisali v tej temi, sklepam, da ste dokaj izobražen človek, zato močno dvomim, da ne veste, kdaj so ankete relevantne oz. kakšni so predpogoji za to, da je anketa kredibilna (deloma lahko to primerjate s pogoji veljavnosti kliničnih raziskav).




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]