pomoc - dodatni pas (varovalo) zaavtosedez (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


MTFP -> pomoc - dodatni pas (varovalo) zaavtosedez (20.4.2013 21:27:07)

Pozdravljene,

potrebujem vaso pomoc pri iskanju enega izdelka, mislim, da je imel kak mesec ali malo vec reklamo (na Fb) Baby center (nisem pa prepricana, da ravno tu) za nek dodatni pas za avtosedeze skupine 15-36. Ne vem ali je slo za univerzalno zadevo, ali pa je slo prav za sedeze Cybex. Cena pa je bila pod 15 eur.

S tem pasom naj bi otroka dodatno pripel okoli ramen in cez prsni kos, in naj bi bilo namenjeno temu, da otrok ne leze oz. se ne nagiba naprej, ko npr. zaspi v avtu.

Ampak sedaj pa nikjer ne najdem te zadeve, najdem samo tiste pasove s katerimi sedez se dodatno pricvrstimo nikakor pa ne takega ki bi bil namenjen prav temu da otrok lepo sedi, se pravi se ne nagiba naprej in ne leze dol v primeru ko zaspi... Prav tako negre za tisto trikotno zadevo, ki jo pritrdimo cez pas.

ce se kateri sanja o cem govorim bi bila zelo vesela pomoci da najdem to cudo :)




malaMravljica -> RE: pomoc - dodatni pas (varovalo) zaavtosedez (20.4.2013 21:52:30)

ooo super info, da obstaja kaj takega. Nam bo tudi to prislo se kako prav, ko mu zamenjamo sedez. Nisem vedela, da kaj takega sploh obstaja.

Ne vem, je mogoce to to? Po tvoje opisu mi izgleda kot da je to.

http://www.mytoys.de/Sandini-Sandini-Schlafkissen-schwarz/Auto-Kindersitzzubeh%C3%B6r/Unterwegs-mit-dem-Auto/KID/de-mt.tr.ca01.04.19.01/2231647




MTFP -> RE: pomoc - dodatni pas (varovalo) zaavtosedez (20.4.2013 22:00:29)

hvala za povezavo, ampak ni bilo to :(. je bila precej tanjsa zadeva... Ampak je ocitno poniknila, nikjer na spletu ne najdem. Moj pravi, da je bila prav za avtosedeze Cybex, meni se pa zdi da je bila ena univerzalna zadeva...




Stran: [1]