klimatska naprava (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


klavdika -> klimatska naprava (10.4.2013 10:45:18)

Imam eno vprašanje, pa se mi zdi, da je vas je tle še največ in upam da se bo kdo najdu da mi pomaga. Zadeva je sledeča, namen imava kupiti klimatsko napravo za stanovanje in bi jo uporabljala izključno samo za hlajenje, za ogrevanje je ne potrebujemo, sedaj pa me zanima ali kupit navadno ali invertersko, zanima me če ima katera bilo katero doma, če mi lahko mal pove kako je zadovoljna in kira firma je ugodna in dobra hkrati. V bistvu rabim mal izkušenj kako ste zadovoljne.




noranate -> RE: klimatska naprava (10.4.2013 10:48:22)

NO, se pridružujem vprašanju. [sm=smiley36.gif] Mi je pa eden serviser razlagal, da je inverterska boljša, kar se tiče same porabe. Sedaj pa prosim....vaše izkušnje....[sm=smiley36.gif]




enea -> RE: klimatska naprava (10.4.2013 10:51:11)

imava invertersko od Dajkin, ni mi žal, je ena med najboljšimi na tržišču, cena je pa glih nekje tam kot, če bi kupila samo za hlajenje,.. ni razlike niti 100€ ( bilo takrat, ko smo jo kupovali), moja mama jo ima samo za hlajenje,( zdaj ne vem katere firme ima, mislim da panasonic, pa nisem ziher) tudi invertersko, je tudi zadovoljna za tisto kar jo rabi,...

Midva imava TOLE




gsatalema -> RE: klimatska naprava (10.4.2013 11:59:14)

mi tudi imamo invetersko od Elektroluxa in je zakon...




Paštetka -> RE: klimatska naprava (10.4.2013 12:04:04)

jaz pa ne vem katero imamo in je tudi zakon[sm=jezicek.gif]




Stran: [1]