Naravno zdravljenje Vito (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Julija08 -> Naravno zdravljenje Vito (26.3.2013 17:12:13)

Zanima me, če je bila že katera pri temu gospodu zaradi kakšnih zdravstvenih težav?





lunica83 -> RE: Naravno zdravljenje Vito (16.4.2013 23:05:33)

pred več kot mesecem dni moj 3 letni sin zjutraj ni več mogel stopiti na nogo..jokal je da ga boli in nikakor ni mogel zravnati noge v kolenu,kaj šele stopiti na njo..seveda takoj k zdravniku..sledil je rentgen v bolnici,slikali so mu koleno,našli ničesar posebnega...po 10 dneh šepanja in hoje z bolečo nogo samo po prstih spet v bolnišnico na rentgen.spet slikali koleno in peto..našli ničesar...
in ker sem doma v bližini Gornje Radgone in ker je pomagal pri težavah s hrbtenico možu,svaku in tastu sem začela razmišljat da peljem otroka k njemu. Za poskusit je bilo...Vse sem bila pripravljena poskusit,samo da bi kaj pomagalo da bi otrok lahko spet normalno hodil...In smo šli..že takoj ko ga je videl kako šepa je bil njegov odgovor: problem ni v kolenu,ampak v kolku..Ko je ležal sin na mizi nama je z možem Vito pokazal da ima dejansko šepajočo nogo krajšo od druge.In to za več kot centimeter. Tudi njegovo mišico v meču sem morala poskusit kako je bila za razliko od "zdrave" noge povsem otrdela in večja. njegova terapija je podobna masaži,s to razliko da to ni masaža za sproščanje,ampak je nekakšno močnejše pritiskanje prstov na predele telesa za odpravljanje blokad..Povedal je da je bil kolčni sklep poškodovan zaradi padca.Spomnila sem se da je prejšnji dan padel v vrtcu,saj ga je vzgojiteljica morala preobleči ker je imel umazane hlače.Takrat si je malo premaknil kolčni sklep in zato da ne bi prišlo do poškodb sklepa se je noga zavarovala s tem da jo je zajel krč. Najprej mu je naravnal kolk,potem še sprostil krč v nogi. Rekel je tako,boste videli,zdaj bo lahko stopil s celim podplatom na tla.Nisem ga jemala resno..in res..nisem mogla verjet..po 10 dneh pregovarjanja,podkupovanja in truda da bi stopil s celim podplatom na tla je to zdaj naredil...Ampak še vedno je šepal..rekel je naj pridemo čez teden dni spet.In smo šli.Med tem časom smo morali k zdravnici na kontrolo in spet smo dobili napotnico.Tokrat za otropeda. Ko smo drugič šli k Vitu je rekel da mora do konca sprostiti krč v nogi da ne bo več šepal..In res naslednji dan je otrok nehal šepati..po 3 tednih..Seveda ortopedu v bolnici nismo povedali da je Vito rekel da je problem v kolku in kako mu je že pomagal...sledilo je rentgensko slikanje kolka in obrazložitev stanja.Ki se je popolnoma ujemalo s tem kar nam je Vito povedal že 3 tedne prej.A do takrat pa 4 zdravniki niso pomislili da bi lahko bil kolk in ne koleno vzrok težav..
jaz sem mu hvaležna iz vsega srca da nam je pomagal...In marsikomu drugemu...pri njemu se dejansko dogajajo čudeži..paciente ki zdravniki že odpišejo ali jim rečejo da nikoli ne bodo mogli več hoditi pozdravi.Do sedaj je pozdravil vse pacientke z rakom na prsih.Pri ostalih vrstah raka tudi imajo veliko uspeha..Pri njemu je bila tudi naša najbolj znana jadralna padalka ki je imela nesrečo in je padla..zdravniki so ji rekli da ne bo mogla več hodit..pa spet hodi...ogromno staršev iz Avstrije vozijo svoje otroke z invalidskimi vozički k njemu da jim pomaga.Avstrijsko zdravstvo jim hvalabogu krije stroške zdravljenja pri njemu. žal naše zavarovalnice nam še ne.....
ko si bolan poskusiš vse..tako kot smo mi...ogromno ljudi ki se proglašajo za zdravilce je šarlatanov...Ampak če ne vidiš Vitotovega dela in rezultatov na lastne oči ne verjameš da je kaj takega sploh mogoče in spoznaš da ni eden mnogih prevarantov ki le služijo na račun bolnih in trpečih...




lunica83 -> RE: Naravno zdravljenje Vito (16.4.2013 23:08:15)

Na netu je ogromno napisanega o njem..
Vpiši Vito Ravnikar

http://www.siol.net/novice/lokalne_novice/pomurje/2012/08/gornjeradgonski_holist.aspx




Julija08 -> RE: Naravno zdravljenje Vito (17.4.2013 8:22:26)

Super hvala, za poskusiti je...sem slišala že kar nekaj dobrih besed o njemu, ampak saj veš koliko je vsepovsod prevarantov:))))

Bom šla poskusit in poročam....sicer sem naročena v Ljubljani, ne pri njemu ampak pri enem od njegovih maserjev....upam da bo tudi OK.




Stran: [1]