A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mika -> A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 10:36:01)

Berem, da imate težave z odpiranjem oken, nobena pa ni pisala o tem, da sploh ne more na RR. V službi z dostopom nisem imela težav, res pa je, da od tam nisem pisala (mogoče 1x al 2x), ker nisem imela časa. Od doma, že kakšne pol leta ali več, imam moten dostop- Google ne najde spletnega mesta.

A je v čem drugem težava al grem kakšni moderatorki na živce?

Odgovor prosim!




Flavia_ -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 10:38:09)

Ni možno [sm=smiley1.gif]

Nihče od moderatorjev nima dostopa do vašega računa. [sm=smiley1.gif]

lp, flavia RR




skuštrana -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 10:39:30)

To meni dela zadnje ase hoem odpret neko temo pa mi napiše da tema ne obstaja.
V maloro gre tale RR, res...




mateyka -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 10:46:26)

meni se to sliši kot da bi mela IP naslov od doma blokiran za RR..




alda -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 10:47:06)

Mika niso moderatorji ampak zle sile, duhovi!!




mika -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 11:02:43)

fLAVIA, kdo pa potem ima dostop? se spomnim, da so pred časom blokirali eno uporabnico, ki je imela izpade.

mateyka, kako pa to preverim? zdaj sem doma na porodniški in če bi od doma imela blokiran dostop, sploh ne bi mogla gor...verjetno.

Alda, najbrž bodo zle sile[sm=smiley36.gif]...




malaMravljica -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 11:03:08)

Tudi meni pocne tako kot skustrani.




mateyka -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 11:18:34)

aja, lahko greš na RR, samo do določenih tem ne moreš? sem mislila, da ti ne naloži RRja..




mika -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 11:23:47)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

aja, lahko greš na RR, samo do določenih tem ne moreš? sem mislila, da ti ne naloži RRja..



Ob določenem času ne morem na RR- sploh. Včasih cel dan, ponavadi ko oddam odgovor....različno




alda -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 11:25:32)

Mika zle sile bodo ta pravi odgovor!




Flavia_ -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 11:38:26)


IZVIRNO SPOROČILO: mika
fLAVIA, kdo pa potem ima dostop? se spomnim, da so pred časom blokirali eno uporabnico, ki je imela izpade.


Dostop do računov ima administrator, pa vendar se ne more prijaviti brez vašega gesla. Gesla so osebna in samo vaša [sm=smiley1.gif]
Blokada uporabnika je pa nekaj drugega - tudo to dela administrator.

Ne vem, v čem je problem. Preverite nastavitve, poskusite izbrisati piškotke in zgodovino, ...

lp, flavia




mika -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 12:11:22)

Blokada uporabnika je pa nekaj drugega - tudo to dela administrator
BLOKADO SEM MISLILA, JA-ONEMOGOČANJE DOSTOPA NA FORUM (pardon črke).

Zgodovino in piškotke sem že večkrat brisala, pa ni nič drugače....sem sedaj še enkrat, pa kljub temu google ni takoj našel strani.

Alda, kaj pa zdaj?




alda -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 12:18:41)


IZVIRNO SPOROČILO: mika

Blokada uporabnika je pa nekaj drugega - tudo to dela administrator
BLOKADO SEM MISLILA, JA-ONEMOGOČANJE DOSTOPA NA FORUM (pardon črke).

Zgodovino in piškotke sem že večkrat brisala, pa ni nič drugače....sem sedaj še enkrat, pa kljub temu google ni takoj našel strani.

Alda, kaj pa zdaj?


a ni enkrat potekala tu gori ena debata o exorcismu ?
Kontaktiraj kako poznavalko da ti pomaga [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Vijoličarka -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 15:41:56)

Najbrž pač pišemo samo o najbolj motečih težavh in trenutno je najbolj moteča, pravzaprav že katastrofalno anoična, loterija z odpiranjem oken.

Drugače tudi jaz kdaj ne morem na RR in občasno na kakšen podforum ali na temo, sploh če kliknem na zadnji odgovor. Pač po ekranu plešejo razno razni Errorji in ponavadi pomaga, če osvežim stran. Dolgo sem mislila, da je kriv moj stari računalnik (ki je bil v zadnjih izdihljajih), ampak tudi na novem se mi je takoj začelo dogajati isto (torej ne gre za piškotke ali zgodovino)

Take oblike - vrste foruma, kot je na RR, nisem videla še nikjer. Glede na to, da je na voljo dosti drugih oblik-vrst, ali je kdo kdaj razmišljal, da bi zamenjali? RR ima še vedno nek nivo in ugled in je, po moje, zelo koristen in dobrodošel portal in bila bi velika škoda, če bi ga pohrustala (pogosto prav šlamparska) konkurenca, zato ker se nikakor ne odpravi tehničnih težav.




Anonimen -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 17:44:50)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

aja, lahko greš na RR, samo do določenih tem ne moreš? sem mislila, da ti ne naloži RRja..


Meni zadnje par dni večinoma RR naloži, samo ko pa hočem odpret posamezno temo, me pa vrže ven, kot da stran ne obstaja. Isto me takoj vrže ven, ko želim iz meila priti direktno v temo na kateri sodelujem ... kar nekaj [sm=zmeden.gif]




mateyka -> RE: A je možno, da se kdo od moderatorjev igra z mojim dostopom na RR (14.3.2013 18:49:30)

ah, jaz že eno leto ne morem odpret strani kjer prikaže mojih zadnjih 20 debat v katerih sodelujem. sem moledovala da bi to popravli, pa me noben ne šmirgla. po moje tebe čaka podobna usoda..




Stran: [1]