Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


b.j.n. -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 9:50:31)

Moj skoraj dvomesecni fantek danes ponoci ni nic jedel in se zjutraj, ko je ponavadi ta velika lakota sva se pomatrala, da je nekaj vase spravil. Mal me skrbi, da je kaj narobe, ker ponavadi ponoci je enkrat do dvakrat. Zbudil se sicer je, vendar ni jokal in ko sem ga pristavila, je sicer zagrabil zelo pocasi, potem se je pa le afnal z bradavico in se mi smejal.

Zjutraj sem ga previla in umila in je potem malo pri meni pil, zdej pa spi kot top.

Ali me skrbi brez veze ali je to kaksen znak, da je kaj narobe?Vrocine nima, je pa bolj miren - priden.

Vceraj je bil skoraj cel dan pokonci, mogoce je utrujen;

Kaj mislite?

Lp




ZARA -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 10:18:49)

Zara od 5 tedna ponoči ni jedla in od takrat naprej ima en ustaljen ritem, pomoje mu ni blo hudega, če se ni zbujal... Na čimveč prespanih noči ! Bravo mali!!!




pravljica -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 10:19:29)

tudi pri meni je včasih tako...ponoči sicer 1x je...potem ko je zjutraj čas za hrano, se pa večkrat samo igra z bradavico...ven pa noter, pa smejanje, pa čebljanje...po moje ni nič narobe...bo potem noter spravil




Lana_s -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 11:39:08)

Nič ni narobe. Moja že od drugega meseca celo noč prespi in ne je ponoči. Ko bo lačen se bo že oglasil.




LUNA7 -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 12:22:05)

Čao!!
Mogoče je kaj v zraku, saj je tudi moja štirimesečnica danes spala skoraj 10 ur!!!




bobek05 -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 12:49:13)

Mogoče pa je res kaj v zraku.. Anej sicer že slab teden spi celo noč, ampak danes je pa res potegnil - 10,5 ur!!!




Naja31 -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 14:11:12)

Ko bi to kar je v zraku "ujelo" tudi mojega.
Ce spi 3 ure v kosu, sem jaz prav happy.




atinav -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 15:32:22)

Ja sigurno je kaj v zraku naš je tudi danes spal 11 ur v kosu !




asija -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 15:54:27)

Ne rabiš se sekirat naša je že od rojstva spala po 12 ur skupaj. V spanju sem jo enkrat ponoči hranila, ker je slabo pridobivala na teži.
Ti ga kar pusti spat in se ti lepo naspi.




LUNA7 -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 16:09:28)

Asija, vprašanje zate (ali še za katero s podobnim problemom)! Tudi moja punčica bolj počasi leze gor s kilažo- sicer v mejah normale, ampak vedno minimalno kot je treba (1.mesec 600g, 2.mesec 500g, 3. mesec 600g). Danes je stara 4 mesece pa ima "šele" 4900g. Zdravnica pravi, da ni nič narobe, da je pač drobižek. Sicer jo dojim in malo dodajam po potrebi, ampak mala res ful malo poje in veliko spi. Mogoče kakšna podobna izkušnja??




ery -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 16:22:20)

LUNA7, moja skoraj dvomesečna Nika pa bolj malo spi in malo poje. Ker sem pomislila na to, da imam mogoče premalo mleka, sem ji začela še malo dodajat Aptimila. Zanima pa me kako ji ti to dodajaš? Ali najprej poje pri tebi, potem ji še dodaš ali ji daš samo dodatek?

Hvala za odgovor.




LUNA7 -> Je kaj narobe, ce ni jedel celo noc? (12.9.2005 16:53:29)

Ja, najprej jo dojim in ji potem še malo ponudim iz flaške.




Stran: [1]