Next čevlji in številke (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Paštetka -> Next čevlji in številke (5.3.2013 13:33:55)

Tiste, ki ste že naročale čevlje pri Next-u...

Bolj, ko gledam to tabelo, manj mi je jasno.
Mala ima cifro 30. Po njihovi tabeli, bi rabila 11,5.
Sprintala sem si tudi njihov list, kjer da otrok stopalo gor in se izmeri številka čevlja. Po tem listu, pa bi imela mala št. med ena in dvanajst, kar je po njihovi tabeli naša 33. [sm=zmeden.gif]

Kakšne so realne številke?

Torej, kaj bi po vaših izkušnjah bila številka 30?

Hvala




ZmajTolovaj -> RE: Next čevlji in številke (5.3.2013 13:51:32)

Jaz sem vedno naročila kar po tabeli. Enkrat sem tudi po listu merila in je blo čist mim. Nimam pojma, zakaj .. Po tabeli je bilo pa vsakič vse oK, se pravi lani ko je imela 29, sem naročila 11 in je bilo taman (sandali, zimski škornji ...). Vse OK.




Jantar -> RE: Next čevlji in številke (6.3.2013 8:54:52)

Ravno dober mesec nazaj kupila pri nextu čevlje. Merila po njihovem merilniku(listu) in kupila 12 pa še to sem bla skeptik če ji ne bo premalo in glej ga zlomka čevlji preveliki. OK se sprijaznim,da rabimo nove naročim še ene številko manjše in hudiča no spet preveliki in sem zaključila z nakupom čevljev pri njih,ker čisto nič ne štima. Aja mala ima sedaj 27(to ji je v nulo prav) tko da sem pač gledala da bo 28 in res nič ne štima in tuki sem razočarana na polno sploh,ker to kar sem kupila bi rada da sedaj nosi pa ne more in tko bo treba spet v šoping....




Hope2 -> RE: Next čevlji in številke (6.3.2013 9:01:59)

Če se ti ne mudi, mi pošlji link oz slikco čevljev in zmeri kako veliko nogico ima oz daj mi mero notranjosti kakega čevlja.. Pa grem v trgovino zmerit notranji del podplata. [sm=smiley36.gif]

Čevljev našemu nisem še kopovala, sem mu pa gate in imaše zdaj pri 4 letih tiste za 2 leti[sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: Next čevlji in številke (6.3.2013 9:09:27)

Če sem naročala po tem njihovem listu je bilo vedno preveliko ... po tabeli je pa kul.




ZmajTolovaj -> RE: Next čevlji in številke (6.3.2013 14:04:18)


IZVIRNO SPOROČILO: Jantar

Ravno dober mesec nazaj kupila pri nextu čevlje. Merila po njihovem merilniku(listu) in kupila 12 pa še to sem bla skeptik če ji ne bo premalo in glej ga zlomka čevlji preveliki. OK se sprijaznim,da rabimo nove naročim še ene številko manjše in hudiča no spet preveliki in sem zaključila z nakupom čevljev pri njih,ker čisto nič ne štima. Aja mala ima sedaj 27(to ji je v nulo prav) tko da sem pač gledala da bo 28 in res nič ne štima in tuki sem razočarana na polno sploh,ker to kar sem kupila bi rada da sedaj nosi pa ne more in tko bo treba spet v šoping....


Ja - LIST ne štima, tabela pa [sm=jezicek.gif]
Mislim, da je neka fora, kako si to sprintaš. Da neki povečaš al pomanjšaš al kaj vem kaj. U glaunem naša 29 je njihova 11, stoposto.




Stran: [1]