sosedje- opravljanje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


lotty4 -> sosedje- opravljanje (4.3.2013 19:58:47)

Kmalu bomo novopečeni sosedje v neki vasici. In po mojem videnju in obnašanju do sosedov se razumemo uredu. Do danes se s tem sploh nisem obremenjevala, dokler mi ni prijateljica, ki živi eno vas stran rekla, da nad nami niso ravno najbolj navdušeni in da s svojo hišo zastiramo pogled na hribe in še par krepkih glede naše hiše. Bila sem zelo negativno presenečena, ker takega občutka ko smo skupaj s sosedi niti nimam, ali pa so danes ljudje res tako zahrbtni.




Kerensa* -> RE: sosedje- opravljanje (4.3.2013 20:00:24)

Jaz že nekaj časa pravim, da "dok se moj komšiluk brine za mene, ja nemam brige." [sm=smiley36.gif]




enea -> RE: sosedje- opravljanje (4.3.2013 20:31:31)

ooo kerensa, velkmbek, [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]....

ma jaz se na sosede ne bi tolk sekirala, če te bodo vzeli za "svojo", te bodo, če ne pa ne, sej k boste tam boš kmalu videla kdo so ta pravi sosedje,..
a to ste novo hišo delali,... če ste, a niste vprašali za dovoljenje, oz. a niste imeli dovoljenja za gradnjo,... e to če ga imaš, se ne sekiraj,...




Doll -> RE: sosedje- opravljanje (4.3.2013 20:41:32)

O tem bi se dalo razpravljati [sm=smiley1.gif]

Če vam nekdo pove kar si misli je nesramen pa še kaj za povrhu ,ljudje pač večina obožujete tiste,ki so tiho in vam nič ne povedo [sm=smiley1.gif]




josephine27 -> RE: sosedje- opravljanje (4.3.2013 20:57:21)

Jaz bi rekla, da se ne sekiraj preveč. S temi opravljanji je itak tako, da vsak še malo doda in potem pride ven nekaj čisto drugega. Verjetno nekomu pač ni všeč vaša hiša. Mogoče se kje skriva še malo zavisti zdraven. Pa kaj zato? Saj meni tudi ni všeč sosedova. Vsi vsem pač ne moremo biti všeč. Čez čas boš že ugotovila kateri sosedje so pristni in kateri igrajo. Zdaj se pa nehaj sekirat in raje uživaj v novem domu.




Stanislava_ -> RE: sosedje- opravljanje (4.3.2013 20:59:32)

IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Bila sem zelo negativno presenečena, ker takega občutka ko smo skupaj s sosedi niti nimam, ali pa so danes ljudje res tako zahrbtni.


Najbrž tudi oni o tebi ne. Si že padla v njihov film [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mateyka -> RE: sosedje- opravljanje (4.3.2013 22:57:05)

to s sosedi je tko kot pri rahlo dementnih starejših; vse kar je novo, ni ok. ko bo minilo nekaj časa in se navadijo - bognedaj da vzameš stran [sm=smiley36.gif]




Tippi -> RE: sosedje- opravljanje (5.3.2013 6:37:44)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to s sosedi je tko kot pri rahlo dementnih starejših; vse kar je novo, ni ok. ko bo minilo nekaj časa in se navadijo - bognedaj da vzameš stran [sm=smiley36.gif]



Všeč!! [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.3.2013 8:59:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




alda -> RE: sosedje- opravljanje (5.3.2013 11:23:08)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to s sosedi je tko kot pri rahlo dementnih starejših; vse kar je novo, ni ok. ko bo minilo nekaj časa in se navadijo - bognedaj da vzameš stran [sm=smiley36.gif]



Všeč!! [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]


2x všeč [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




aknela123 -> RE: sosedje- opravljanje (5.3.2013 21:30:42)

ma to ti je tak - lih v soboto, ko smo se sprehajali s psom (naš na vrvici), na vasi ti je to tak - pri vsaki drugi bajti pes dol spuščen, te oblaja, nažene strah v kosti in sem rekla da še dobro, da sem tukaj že od rojstva in vem, komu lahko kaj rečem, pri kom se lahko malo pohecam, katere hiše se moram ognit v velikem loku, da ne dobim kakšne batine...
drugače pa - kakor boste vi, takšni bodo ljudje do vas. [sm=smiley1.gif]




Teya D. -> RE: sosedje- opravljanje (6.3.2013 18:18:20)

Sosedje vse vedo,vse vidijo, ko jih rabiš v primeru nesreče jih pa nikoli ni doma.[sm=smiley36.gif]
Jaz se samo nasmehnem, dvignem roko in prav prijetno pomaham. To da jim ne uspe da ti pridejo do živega jih še bolj razžira[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]