Monitor (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


malaMravljica -> Monitor (4.3.2013 17:47:46)

Zagotovo mi bo znal kdo pomagati. Mali je bil kaksni dve minuti na racunalniku, kar je sicer prepovedano in je zato hitel in ustvarjal in tudi ustvaril eno neumnost [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif] pojma nimam kako, moj ekrancek ni vec postavljen pokoncno, tako da normalno beres od vrha dol od leve proti desni, sedaj je vse skupaj lezece . Ce bi hotla to brat si zlomis vrat in itak da niti nic ne najdem in pojma nimam kje in kako se to spremeni. Ce kdo ve prosim za pomoc.




petea -> RE: Monitor (4.3.2013 18:16:08)

Preden RR odpre okno ... [sm=hudicek1.gif] [sm=hudicek1.gif] [sm=hudicek1.gif]

Si uspela rešiti?

Postopkov je več: poleg kombinacije tipk, ki jih je stisnil tvoj otrok, še npr.:
greš na namizje, stisneš desno tipko, poiščeš možnosti urejanja monitorja (pri meni piše 'screen resolution'), nato v oknu poiščeš možnost vrtenja zaslona (orientacije zaslona).





LuLu -> RE: Monitor (4.3.2013 18:16:32)

Na monitoru je mogoče spremenil nastavitve. Najdi gumbe na monitoru in se tam malo igraj po meniju




malaMravljica -> RE: Monitor (4.3.2013 18:24:27)

Ne, nisem resila se nic, od zalosti sem sla likat in imam dva stroja zlikana, jeeej [sm=smiley36.gif]
Je prenosnik no, in s tipkami sem se ze nekaj igrala, ma nic resila. Je slika postrani in je tako blesavo gledat, mi se to zivce kravzla. In mali mi je se povedal, da je pokvaru in da morem novga kupit. Nic bat,je dobil litanije o sluzenju denarja in zapravljanju.




malaMravljica -> RE: Monitor (4.3.2013 18:33:56)

Ja, sem resila. Patea, hvala ti!




Stran: [1]