Nezadovoljna s telefonom (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nanč -> Nezadovoljna s telefonom (3.3.2013 18:23:07)

Par mesecev nazaj sem kupila nov telefon(ne poceni) in sem ugotovila, da mi nekatere funkcije ne delajo,oz.enkrat ja drugič ne. Nesem nazaj,mi popravijo, vendar nekaj spet dela nekaj ne...Sem še par stvari ugotovila, ki ne delajo-NA NOVO! Zdaj pa me zanima; ali imam pravico zahtevati nov, drug telefon ali ga moram spet na servis dajat in čakat?LP




mini86 -> RE: Nezadovoljna s telefonom (3.3.2013 21:44:00)

js mam tud ravno gsm na servisu..za določeno napako ki je niso popravili že v mislim da četrto in vsakič nekaj na novo dodano..včasih tudi sama nisem vedela da kaj ne dela in je bilo to zamenjano..
nazadnje ko je prišel s popravila mi je bilo rečeno da je bilo skoraj vse zamenjano da bi bilo boljše če bi mi kar novega dali..

sedaj ko sem ga nesla spet nazaj vprašam če se te kar kvarijo al sem glih tko naletela, pa paravi da sem res naletela na takega-ma kolegica istega in nobenega problema
sem rekla da glede na to da se tok kvar v katerem primeru dobim novega pa pravi da če ga ne morejo popravit[sm=zmeden.gif]

se pravi ga lahko nosim nazaj dokler je v garanciji-vsakič nanga čakam 14 dni in potem ga samo vržem v kanto[sm=zmeden.gif]še dobr da se ti garancija podalša za tisti čas k je na servisu

aja je pa to pr simobilu




nanč -> RE: Nezadovoljna s telefonom (4.3.2013 7:43:39)

Saj to si pravzaprav zabetoniran! Se pravi kupiš stvar ki ne deluje kot bi morala,lahko pa nosiš v nedogled na popravilo[sm=hudicek1.gif]!!!!!No, jaz sem pa pri mobitelu.




Stran: [1]