RE: predsednica vlade (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Frodo Bisagin -> RE: predsednica vlade (3.3.2013 22:43:56)

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Delala bo isto kot predhodniki - ker je potrebni narediti, samo najbrž ne tako pretirano kot predhodnik. In mogoče ima še toliko svežine, da bo zrak ob tem boljši za dihanje.


Tezko bi se ne strinjal.



Bilo bi odlično, ko bi se nihče ne strinjal in bi bila nova mandatarka nekaj čisto novega in produktivnega, in tisto, za kar ste se borili. A žal ne more biti, ker je volilno telo še vedno tako kot je bilo. Zacikalli smo se tudi kot družba in ni ga junaka, ki bi zlahka odmešal štrene.


Pravzaprav je odstop vlade posledica neodstopa zaradi necednih poslov predsedniak vlade. ne zaradi programa, ne zaradi varcevanja, ampak zaradi korupcije, nepostenosti in sprenevedanja. Zloraba vzvodov moci in zloraba zakonodaje mu bo se omogocila, da sedi v poslanski klopi in dela skodo iz cistega egocentrizma in dokazovanja moci, ne glede na drzavo in ne glede na drzavljane. Dobro je pa ugovotil, ce vlece in vlece in ce odvraca pozornost bo vse skupaj tako zamutil, da se bo zavedanje, zakaj mora stran povsem razvodenilo. To je manipulacija in to prav grda.
In po vsem tem pride nek osebek in se cudi ali sedaj nismo proti varcevanju, ne da bi se spomnil, da je menda 100 x bilo jasno napisano, da ni problem v varecenjau ampak v tem kje koliko in kako... Skratka ni za pricakovati odmik od : si za varcevanje, potem si za janso, nisi za janso - unicujes drzavo ker noces varcevati. Izjemno.

Dodam kar zanimivo branje: http://www.dnevnik.si/objektiv/komentarji-in-mnenja/problem-stirikolesnika




nejcko -> RE: predsednica vlade (3.3.2013 22:50:14)

Pustimo se presenetiti [sm=smiley36.gif]

Za padec vlade v prvi vrsti krivim Đeja osebno. Njegov ego je mnogo prevelik, takih ljudi na oblasti pa se je vedno potrebno bati - samodržci so to in zgodovina nas uči, da nikoli niso za veliko večino ljudi prinesli nič dobrega.
Če bi mu bilo res tako mar za Slovenijo, kot je govoril, če je celotni stranki res toliko za dobrobit države, kot so jih polna usta, bi pač odstopil (s čimer bi izkazal svojo moralno držo), lahko pa bi ga tudi stranka v to prepričala (s čimer bi izkazali svoj resnični namen, da jim je mar za dobro države) in bi dali gor drugega mandatarja. Pa bi se vse lahko vrtelo lepo naprej.

Ampak to pač ni bilo možno, ker je pač pomembno samo JAZ; JAZ; JAZ; JAZ (Đej osebno, seveda). Ne stranka. Ne država. Ne ljudstvo. Ampak Đej.

Diktatorji in samodržci pa nekako ne sodijo v demokracijo, kajne?




Stanislava_ -> RE: predsednica vlade (3.3.2013 23:15:17)

A ni bilo vprašanje o novi predsednici vlade [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Ali o bivšem premjeju - kaj sem spregledala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




nananaja -> RE: predsednica vlade (3.3.2013 23:16:25)

Si mogoče spregledala razlog, zakaj smo jo dobili?




Stanislava_ -> RE: predsednica vlade (3.3.2013 23:24:17)

Torej je še vedno bolj pomebna preteklost od sedanjosti in prihodnosti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




nejcko -> RE: predsednica vlade (3.3.2013 23:27:38)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

A ni bilo vprašanje o novi predsednici vlade [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Ali o bivšem premjeju - kaj sem spregledala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


O novi predsednici vlade pač ni kaj dosti za povedati. Naj zažene najprej mašino, potem naj se jo pusti 100 dni v miru delati, da pokaže, kaj zna. Kaj češ več v danih okoliščinah [sm=zmeden.gif] Aja, pa še na rezultate preverjanja njene diplome ali magisterija je treba počakati.

Ker pa se je že takoj začelo pljuvati po njej, je seveda zelo smiselno vprašanje, zakaj je ženska sploh prišla na ta položaj. Če bi v bivši vladi morala špilala kot se šika, ona nikoli ne bi postala mandatarka. Eko. Zdaj pač je in naj pokaže, kaj zna. Šele potem bomo lahko udarili po siromakinji [sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 8:24:27)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Torej je še vedno bolj pomebna preteklost od sedanjosti in prihodnosti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


Brez preteklosti ni niti sedanjosti, niti prihodnosti.




ronja -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 9:44:48)

Torej je še vedno bolj pomebna preteklost od sedanjosti in prihodnosti

Mislim, da je nejcko omenjala jj-.ja zato, ker je pač še vedno poslanec in ima svojo moč, da ruši, kar se rušit da.

Se pa strinjam z nejcko in frodo - najslabše je, če je šef nek psiho in to je ena stopnička. Vseeno pa mislim,d a če bi bile jutri volitve, se ne bi nič spremenilo, ker ne bi bilo nobenih novih ljudi. Se morajo najprej stvari formirat.
Malo se pa bojim, da ima LIli prav, da dejansko JJ tole ne bo pokopalo (kar mi je nedoumljivo, ampak vem, da vsi pač ne razmišljajo tako), ampak ne moreš pa tudi pustit, da dela oblast samo štalo... Sama nisem bila proti varčevanju, mi je neumno to predalčkanje, ene ukrepe moramo sprejet, sicer jih bo EU za nas in bo še precej manj fino... Ampak sem pa proti takemu arogantnemu načinu. Pa predvsem bi vsaka vlada morala šparat tudi pri sebi.




liliana -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 10:08:11)

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Pravzaprav je odstop vlade posledica neodstopa zaradi necednih poslov predsedniak vlade. ne zaradi programa, ne zaradi varcevanja, ampak zaradi korupcije, nepostenosti in sprenevedanja. Zloraba vzvodov moci in zloraba zakonodaje mu bo se omogocila, da sedi v poslanski klopi in dela skodo iz cistega egocentrizma in dokazovanja moci, ne glede na drzavo in ne glede na drzavljane. Dobro je pa ugovotil, ce vlece in vlece in ce odvraca pozornost bo vse skupaj tako zamutil, da se bo zavedanje, zakaj mora stran povsem razvodenilo. To je manipulacija in to prav grda.


Poleg Janeza Janše je tu še ena oseba, ki počne ravno to....Zoran Jankovič.....

In meni se pač zdi precej nenačelno, podpirati ljudi (pa naj "pripadajo Janši ali Jankoviču"), ki se niso sposobni opredeliti glede ravnananj predsednika stranke in ga celo podpirajo pri zgoraj oboldanih ravnanjih, za iste stvari pa so pripravljeni storiti vse, da bi zrušili protikandidata.....

In praktično ves parlament in vsaj 2/3 volilcev.......sprejema korupcijo, nepoštenje, sprenevadanje kot sprejemljivo pri enem predstavniku politične moči, pri drugem predstavniku pa ista dejanja obsoja.....

In dokler bomo državljani gledali na tako nepoštenost s figo v žepu, ne bo sprememb.....pa čeprav bomo vsak teden demonstrirali......

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

In po vsem tem pride nek osebek in se cudi ali sedaj nismo proti varcevanju, ne da bi se spomnil, da je menda 100 x bilo jasno napisano, da ni problem v varecenjau ampak v tem kje koliko in kako... Skratka ni za pricakovati odmik od : si za varcevanje, potem si za janso, nisi za janso - unicujes drzavo ker noces varcevati. Izjemno.

Dodam kar zanimivo branje: http://www.dnevnik.si/objektiv/komentarji-in-mnenja/problem-stirikolesnika



Zakaj že je padla vlada Janeza Janše in zakaj je Zoran Jankovič še vedno župan Ljubljane in bianco predsednik Pozitivne Slovenije, stranke, ki predseduje sedanji vladi.....?





kalbo -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 11:21:24)

Kakorkoli se strinjam, da bi moral Zoki odstopiti, ne morem mimo dejstva, da je on dejansko na precej nižji stopnički, je samo župan Ljubljane. JJ je bil premje in ne vem če mu je kdajkoli padlo na pamet, da bi odstopil. Tudi sedaj je še vedno poslanec v državnem zboru, kar je še vedno stopnička višje ker gre za nacionalno in ne lokalno politiko. Kolikor vem je Bratuškova tista, ki sedaj vodi PS, bjanko ali ne bianko, pri SDS ni bilo niti razmisleka o čem podobnem in zato je padla vlada in ne samo njen predsednik. Tud tole kar gledamo sedaj ni nekaj najboljšega, je pa prva stopnica k uspehu, ker psihopati kot je JJ ne prinašajo nič dobrega. Da ne govorim o besednjaku SDSa zadnje mesece, na takšen poden v tej naši lepi ni šel nihče do sedaj. Takšni politiki je potrebno odločno reči NE, ker v nasprotnem primeru smo v RITI. Zoki je še vedno precej manjša riba od JJ, ne vem zakaj za vraga tega ne spregledate.

Kar se pa diplom in magisterijev tiče, sem pa prepričan, da je v 99% takšnih nalog najti vsaj eno nepravilnost, ker so itak same ebi namen.




Frodo Bisagin -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 14:40:54)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Poleg Janeza Janše je tu še ena oseba, ki počne ravno to....Zoran Jankovič.....


Opa, spet znova kazanje s prstom.. ce je on, lahko tudi jaz. Ne gre tako, ker Jankovic lahko rece, ce lahko Janez, lahko jaz... in smo spet znova pri osebni integriteti...
Jankovic NI (bil) predsednik vlade ( v odhodu) in neposredno ne uveljavlja svojo vizijo drzave. ne kadruje itn...

In praktično ves parlament in vsaj 2/3 volilcev.......sprejema korupcijo, nepoštenje, sprenevadanje kot sprejemljivo pri enem predstavniku politične moči, pri drugem predstavniku pa ista dejanja obsoja.....


Izbira manjsega zla...

In dokler bomo državljani gledali na tako nepoštenost s figo v žepu, ne bo sprememb.....pa čeprav bomo vsak teden demonstrirali......


Seveda, da spremembe so. Gledamo JJ-a v odhodu.

Zakaj že je padla vlada Janeza Janše in zakaj je Zoran Jankovič še vedno župan Ljubljane in bianco predsednik Pozitivne Slovenije, stranke, ki predseduje sedanji vladi.....?


Ocitno ti je jankovic etalon ravnanja. Ce ZJ lahko, lahko tudi JJ... ma kaksen podrepnik [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 14:47:23)

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Da ne govorim o besednjaku SDSa zadnje mesece, na takšen poden v tej naši lepi ni šel nihče do sedaj. Takšni politiki je potrebno odločno reči NE, ker v nasprotnem primeru smo v RITI.


Obstaja neka knjiga o Hitlerju - vzopn in padec fasizma in je izjemno zanimiva v luci dogajanj pri nas. Metode ravnanja so zelo prepoznavne. Zal , pozabila sem kako se ji rece...

Zoki je še vedno precej manjša riba od JJ, ne vem zakaj za vraga tega ne spregledate.


Ne smejo spregledat, ker je sedaj Zoki edino opravicilo za doloceno (ne)ravnanje.

Kar se pa diplom in magisterijev tiče, sem pa prepričan, da je v 99% takšnih nalog najti vsaj eno nepravilnost, ker so itak same ebi namen.


Zdaj smo zabrisali mejo, kaj je natancnost, kaj je sprejemljivo v diplomski nalgi, kaj v magisterski nalogi in kaj v doktorski nalogi, da bi lahko spet mutili in obtozevali. Podenj od podnja.




liliana -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 15:45:57)

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Opa, spet znova kazanje s prstom.. ce je on, lahko tudi jaz. Ne gre tako, ker Jankovic lahko rece, ce lahko Janez, lahko jaz... in smo spet znova pri osebni integriteti...
Jankovic NI (bil) predsednik vlade ( v odhodu) in neposredno ne uveljavlja svojo vizijo drzave. ne kadruje itn...



Seveda....saj ljudje to izbiramo, to želimo......ker potem lahko tudi mi.....če predsednik vlade laže in krade lahko tudi jaz....če župan laže in krade, lahko tudi jaz.....v bistvu tako funkcioniramo že precej let, kot družba.......in nam to odgovarja, dokler nas tisti, ki krade ne udari po žepu.....

In Jankovič JE BIL kandidat za predsednika vlade.....resen kandidat...in še vedno je v igri s svojimi zamrznitvami.......

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

In praktično ves parlament in vsaj 2/3 volilcev.......sprejema korupcijo, nepoštenje, sprenevadanje kot sprejemljivo pri enem predstavniku politične moči, pri drugem predstavniku pa ista dejanja obsoja.....


Izbira manjsega zla...



Ja.....ker cilj opravičuje sredstva.....

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

In dokler bomo državljani gledali na tako nepoštenost s figo v žepu, ne bo sprememb.....pa čeprav bomo vsak teden demonstrirali......


Seveda, da spremembe so. Gledamo JJ-a v odhodu.



Nepoštenost v samem vrhu slovenske politike, kraja, laganje....pa še vedno ostaja....ker ljudje to toleriramo.......zgolj s Kanglerjevim in Janševim odstopom nismo storili nič, če na drugi strani iste nečednosti dopuščamo in se tolažimo z "izbira manjšega zla"....."cilj opravičuje sredstva".....

v bistvu niso problem politiki, problem smo ljudje, celotna družba.......ker delujemo po načelu, da je kraja, laž, korupcija sprejemljiva, če imam jaz sam kaj od nje ali če krade tisti, ki pripada moji opciji.......

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Zakaj že je padla vlada Janeza Janše in zakaj je Zoran Jankovič še vedno župan Ljubljane in bianco predsednik Pozitivne Slovenije, stranke, ki predseduje sedanji vladi.....?


Ocitno ti je jankovic etalon ravnanja. Ce ZJ lahko, lahko tudi JJ... ma kaksen podrepnik [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]


Seveda mi je.....skoraj je postal predsednik vlade......in v bistvu ni nič drugačen od Janeza Janše....oba zasedata pomembne položaje moči in odločanja v državi....oba jaz plačujem....in od obeh pričakujem, da sta tako načelna, da spoštujeta pravno državo, da ne kradeta, da ne lažeta, da se ne sprenevedata in ne kažeta davkoplačevalcem, ki ju plačujemo meseca v vodi....in oba sodita na politično smetišče in bi morata takoj zapustiti vse vzvode moči in odločanja......ker ne eden, ne drugi ni vreden, da zaseda tak položaj, kot ga....

Vendar ti tega nočeš (mogoče celo ne moreš?) razumeti....in si se spet v svojem slogu, ko ne veš več odgovoriti, poslužila zasmehovanja......




liliana -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 15:49:59)

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Zoki je še vedno precej manjša riba od JJ, ne vem zakaj za vraga tega ne spregledate.


Ne smejo spregledat, ker je sedaj Zoki edino opravicilo za doloceno (ne)ravnanje.



Glej, če nočeš ali ne zmoreš videti, kar želim povedati, ne preobračaj mojih besed......




Frodo Bisagin -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 21:27:26)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Vendar ti tega nočeš (mogoče celo ne moreš?) razumeti....in si se spet v svojem slogu, ko ne veš več odgovoriti, poslužila zasmehovanja......


Ne, ne morem razumeti, ma nimam sans! Zadovoljna? [sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: predsednica vlade (4.3.2013 21:29:06)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Zoki je še vedno precej manjša riba od JJ, ne vem zakaj za vraga tega ne spregledate.


Ne smejo spregledat, ker je sedaj Zoki edino opravicilo za doloceno (ne)ravnanje.



Glej, če nočeš ali ne zmoreš videti, kar želim povedati, ne preobračaj mojih besed......



Kaksne zveze ima moj odgovor kalbotu s teboj?




picola1 -> RE: predsednica vlade (5.3.2013 0:30:38)

Zoki, JJ...vse isti klinac! Tukaj se strinjam z Liliano, čeprav se velikokrat ne, kar se tiče politike...
Pa sej ne morem verjet, da kdorkoli sploh še podpira kateregakoli politika v tej naši državi! A res tako hitro pozabljate? A ste res tolk nenačelni, da prezirate JJ, Zoki je pa kul? Pa sem bila na vseh protestih in na vseh še bom (če bo sreča mila)! Ker spremenit je treba politični sistem (iz strankokracije v neposredno demokracijo), se spravit nad sodstvo, banke, korupcijo itd itd v nedogled...In obenem pometat pokvarjene politike iz politike. Ker ne služijo ljudem, ampak samemu sebi (in Bruslju). To je dolgoročni cilj celotnega človeštva, ne samo Slovenije. Vsepovsod je isto sranje in vsepovsod po svetu, ne samo po Evropi, se dvigujejo ljudje in se upirajo zgoraj naštetemu. Upam, da spremljate, kaj se dogaja po svetu, drugač se pa mal po googlu sprehodte...

Mislim, da mi ni treba posebej omenjat stališča glede mandatarja Zokija...pardon Bratuškove...




kalbo -> RE: predsednica vlade (7.3.2013 9:20:47)


IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Zoki, JJ...vse isti klinac! Tukaj se strinjam z Liliano, čeprav se velikokrat ne, kar se tiče politike...
Pa sej ne morem verjet, da kdorkoli sploh še podpira kateregakoli politika v tej naši državi! A res tako hitro pozabljate? A ste res tolk nenačelni, da prezirate JJ, Zoki je pa kul? Pa sem bila na vseh protestih in na vseh še bom (če bo sreča mila)! Ker spremenit je treba politični sistem (iz strankokracije v neposredno demokracijo), se spravit nad sodstvo, banke, korupcijo itd itd v nedogled...In obenem pometat pokvarjene politike iz politike. Ker ne služijo ljudem, ampak samemu sebi (in Bruslju). To je dolgoročni cilj celotnega človeštva, ne samo Slovenije. Vsepovsod je isto sranje in vsepovsod po svetu, ne samo po Evropi, se dvigujejo ljudje in se upirajo zgoraj naštetemu. Upam, da spremljate, kaj se dogaja po svetu, drugač se pa mal po googlu sprehodte...

Mislim, da mi ni treba posebej omenjat stališča glede mandatarja Zokija...pardon Bratuškove...


Sem mogoče kje napisal, da Zokija podpiram? Mogoče kje piše, da Bratuškovi uspe sestavit vlado iz prevarantskih prebežnikov. Predčasne volitve bi ble super, samo ene stvari se bojim, JJ bo mel še vedno svojih 15 -20 procentov ljudi ki radi pozabljajo. Zoki gre v tem primeru z Bratuškovo vred na smetišče zgodovine, ker mojega glasu niti pod razno ne dobi več, prav tako gredo na smetišče Virant, Šušteršič, Ludamila in ostala banda. JJ ima svojo vojsko pisunčkov in ima 9 življenj. To me skrbi. Tegale skropucala zdaj pa niti pod razno ne podpiram, zdi se mi pa neumno, da zdaj trobijo vsi od Požarja, Kolednika do strokovnjaka Makaroviča o nekaj straneh nekega magistrskega dela. Se mi pa zdi, da ima tud SDS v sebi nekaj dobrega, lep dokaz je g. Vizjak, ki je pokazal lepo mero politične kulture in uspel doseči vsesplošni konsenz. Brez JJ bi blo precej bolje tudi pri njih.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]