Znižano plačilo vrtca in otroški (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sončnica24 -> Znižano plačilo vrtca in otroški (28.2.2013 13:49:13)

Imam eno vprašanje.

Partner je s 1.2. ostal brez zaposlitve, javila sem spremembo na CSD, pa me je danes gospa klicala če bo dobil nadomestilo, in sem ji povedala da ja (odločbo še čakama) in ona meni reče da potem pa mi ne bodo izdajali nove odločbe in da ostane vse enako. Je to možno najini dohodki so se iz 1500€ - mesečno namreč sedaj znišali na 700€ (vema koliko bo dobil nadomestila zato ker bo uveljavljal še tistega, ki mu je ostal od prejšnje zaposlitve).

Je katera že bila v takšni situaciji, so ji upoštevali to daje partner ostal brez zaposlitve ali tega res ne upoštevajo glede na to da prejme nadomestilo?

Hvala za vsakršen odgovor




Lorna4 -> RE: Znižano plačilo vrtca in otroški (28.2.2013 13:57:41)

na žalost upoštevajo šele ko ne prejemaš več nadomestila...vsaj take informacije sem jaz nazadnje dobila...




rozilu -> RE: Znižano plačilo vrtca in otroški (28.2.2013 14:05:10)

Na žalost je res tako, ne upoštevajo in preračunajo tudi če ostaneš zaposlen samo 50% al pa 10% (bla v takem primeru, briga jih, plačuj vrtca 300€ s 120€ dohodka [sm=smiley36.gif]), al pa kot v vašem primeru, dokler dobivaš nadomestilo - pa je lahko še tako majhno.

Ko se to zaključi, potem pa lahko blagovoliš dat novo vlogo [sm=zmeden.gif]





Najaa -> RE: Znižano plačilo vrtca in otroški (28.2.2013 14:15:38)

Res je ja. Ko ne bo več imel nadomestila, javi spremembo. Do takrat se šteje, da ima še vedno prihodek.




enea -> RE: Znižano plačilo vrtca in otroški (28.2.2013 16:39:26)

dohodek že, ampak ni tak kot DOHODEK, ki ga je dobival na firmi, a potem tudi znesek ne igra več vloge tu, ali kako?




gsatalema -> RE: Znižano plačilo vrtca in otroški (28.2.2013 17:07:38)

Tako kot so napisale predhodnice,... ko mu preneha nadomestilo, ker oni smatrajo da za razliko pa imaš nekaj prihrankov [sm=smiley1.gif].




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.2.2013 19:48:55)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]