debeli rtič - morje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nusi -> debeli rtič - morje (25.2.2013 11:37:59)

Za tiste, ki bolje poznate slo obalo, kakšno je morje na Debelem rtiču? Kakšne presežek verjetno ne, ampak če primerjate s Portorožem, ali je voda bolj umazana ali manj, kaj pa plaža, ali je poleti zelo nabasana? Pa če morda pozna katera hotel Bor, mi bi šli tja s tamalima, ker imajo polni penzion in precej ugodno je, kakšna je hrana?




petea -> RE: debeli rtič - morje (25.2.2013 12:10:17)

v primerjavi s Portorožem je voda malenkost čistejša oz. pribl. enaka, plaže so različne (pesek, betonirana, skale), imaš pa na boljo precej velik bazen

poleti je kar gneča, a je znosna, tako da lahko najdeš dovolj prostora za poležavanje

za otroke se najde kar nekaj zabave, tako na plaži, na različnih igralih kot v igralnici (pozabila sem ime, nekaj v zvezi z veverico) z različnimi igrali, knjigami ...


za zvečer pa je blizu lunapark




nusi -> RE: debeli rtič - morje (25.2.2013 13:22:19)

a potem je za it? Ker lani smo bili na Hr, pa je bilo neznosno. Sicer plaža ok, ampak vse ostalo pa grozno.




MC09 -> RE: debeli rtič - morje (25.2.2013 13:33:08)

Mi smo bili predlani. Vse je bilo ok, razen neznosne vročine. Nimajo klime in skoraj ni bilo za zdržati, vzamite kak ventilator zraven. Lp




poli* -> RE: debeli rtič - morje (25.2.2013 13:53:10)

Midve sva bile dol na zdravljenju. Morje oz. bazen ni nič posebnega, lahko bi bilo bolje, lahko tudi slabše [sm=smiley1.gif].
V najbolj vročih dneh je res ubitačno v tistih sobah... ampak se da preživeti [sm=smiley36.gif].
Kuhajo pa za moje pojme zelo dobro- precej raznoliko, dobro in vedno je vsega polno.




poli* -> RE: debeli rtič - morje (25.2.2013 13:54:19)

MC09- midve sva bile tudi predlani [sm=smiley1.gif] konec avgusta 14 dni, kdaj pa vi?




MC09 -> RE: debeli rtič - morje (25.2.2013 14:13:15)

Mi tudi konec avgusta :-D ampak mislim da 5 dni. Pol smo se verjetno videli. :-)




Stran: [1]