Kje kupiti (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Lolek in Bolek -> Kje kupiti (24.2.2013 22:23:38)

zanima me, če katera oz. kje kupite domače maslo? Za mazati kruh namesto margarine?
Margerino nameravam dati ven iz moje prehrane.

Hvala za vaše namige.




LEJLA -> RE: Kje kupiti (24.2.2013 22:58:55)

Bio maslo imajo v hoferju.




petea -> RE: Kje kupiti (25.2.2013 8:20:58)

Eko tržnice, lokalni kmetje, trgovine z zdravo prehrano ...

Če imaš možnost, pa si kupiš domače, polnomastno mleko in ga sama stepeš v maslo po tem postopku.




mate0ja -> RE: Kje kupiti (26.2.2013 8:29:42)

V Ljubljani ga na tržnici prodaja kmetija Pustotnik iz Poljanske doline. Prodajajo pa pod arkadami, tam kjer so pekarnice in na pokriti tržnici, čist v kotu.

Pa očitno tudi drugje:

http://www.kmetijapustotnik.si/kje-smo




valči -> RE: Kje kupiti (26.2.2013 17:33:00)

[sm=smiley1.gif]Pustotnik je zakon,prodaja tudi na tržnici na Jesenicah,kjer smo tudi mi od sobotah[sm=smiley1.gif]Čimveč domače kupovat,od kmetov!




StrawberrY -> RE: Kje kupiti (26.2.2013 17:58:03)


IZVIRNO SPOROČILO: valči

[sm=smiley1.gif]Pustotnik je zakon,prodaja tudi na tržnici na Jesenicah,kjer smo tudi mi od sobotah[sm=smiley1.gif]Čimveč domače kupovat,od kmetov!


Podpis!




Bakfark -> RE: Kje kupiti (26.2.2013 19:19:59)


IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

zanima me, če katera oz. kje kupite domače maslo?



Kuk-kuc, dober dan gospa, veste sem iz mesta pa me zanim...
- Ka` bi rad prasec mestni???
- C, joooj gooospaaaa jasn samo hoto fprašat, če mate mogoče domače mas...
- Pusti me primiri pa me nena več sprašuvli!

GRŽTTT!!!!

[sm=zmeden.gif]




Anonimen -> RE: Kje kupiti (26.2.2013 19:55:46)

Kaj je pa z maslom Zelenih dolin narobe? Je brez GSO, je iz slovenskega mleka pa še sigurno bolj kontrolirano kot pa od enega kmeta.




Frodo Bisagin -> RE: Kje kupiti (26.2.2013 21:27:01)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kaj je pa z maslom Zelenih dolin narobe? Je brez GSO, je iz slovenskega mleka pa še sigurno bolj kontrolirano kot pa od enega kmeta.


Ni moderno.




Anonimen -> RE: Kje kupiti (26.2.2013 22:16:00)

Aja .. no saj ... sledenje modnim trendom itak nikoli ni bila moja vrlina [sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Kje kupiti (26.2.2013 22:45:45)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Aja .. no saj ... sledenje modnim trendom itak nikoli ni bila moja vrlina [sm=smiley36.gif]


Kar se varnosti tice.. zaupam v kontrrole in izdelke slovenskih mlekarjev oz. mlekarstva (za razliko od made in Italy). Kmetom... no.. eni so super, nekateri so pa pravi packi. Je pa res, da (zares) domac sir dalec presega tistega "industrijskega".. tudi ce ima kaksno bakterijo vec (ali pa prav zato)...
Skratka, ni vse tisto kar pide s kmetije dobro in varno. Tam je se posebej pozorno treba slediti od koga kupujes in se prepricati, da si ne delas (sebi in ostalim clanom gospodinjstva) medvedje usluge.




Stran: [1]