Liposukcija trebuha (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


NeylaJ -> Liposukcija trebuha (24.2.2013 18:52:21)

Pozdravljene!

Najprej lepo prosim da nasprotnice zadržite komentarje zase, saj vse vem o telovadbi, zdravi prehrani,.....

Iščem mamice ki so to dale čez, da mi dajo info iz prve roke :)

Zanima me pri katerem kirurgu ste bile, koliko traja okrevanje, ali je bolečina po posegu primerljiva z carskim rezom, ste zadovoljne z rezultatom,....





ajataja -> RE: Liposukcija trebuha (25.2.2013 6:52:59)

Moja kolegica je bila pred približno 5 leti.Vem samo to kako je rekla ,da če bi vedela da tako boli ne bi šla nikoli.Kaj več ne vem...




sazi -> RE: Liposukcija trebuha (25.2.2013 9:56:29)

Tudi moj odgovor ti ne bo v pomoč, ampak ne mislim kritizirat.
Moram priznati, da tudi mene kljub telovadbi in dokaj dobri postavi včasih obšine misel, da bi bilo pa fajn, če bi se lahko znebila še te 2kile ali dveh", ki mi vztzrajata na trebuhu kljub zelo športnemu življenju in spoloh ne slabi prehrani (no, ultra zdrava pa tudi ni - vsemu se pač ne želim odpovedat).

Pišem zato, ker sem pred časom brala o eni raziskavi, ki so jo delali in ugotovili, da se pri tistih, ki so si na tak način odstranili podkožno maščobo in potem ne kurijo sproti vse maščobe, začne ta nalagati v notranjosti, torej na organe, kar močno poslabša vitalnost ogranov in ogrozi zdravje. Ko sem to prebrala, me je v hipu minilo, da bi se kdaj na tak način spravila nevarnost lastno zdravje (o samem postopku, bolečinah in okrevanju nisem niti razmišljala - me je posledica tega dejanja in odlaganje maščobe drugje v telesu popolnoma odvrnilo od misli na kaj takega).




NeylaJ -> RE: Liposukcija trebuha (25.2.2013 12:48:09)


jst sm brala, da se maščoba potem nabira drugje ampak ne na notranjih organih...jst sm to razumela, da če maš liposukcijo na trebuhu, se ti potem nabira recimo na rokah.......če ne kuriš maščobe. Pri meni je tko, da pazim na prehrano, ne jem po določeni uri,... telovadba tko-tko, nisem glih športnica, ampak nekaj urni sprehodi in aerobika mi niso tuji. Dala sem tri nosečnosti čez. Po drugi noečnosti sem tekla, hodila na aerobiko, diete,... shujšala sem za x kg ampak trebuh je s tem le še bolj pršu do izraza. Zdej po tretji nosečnosti imam trebuh večji kot marsikatera nosečnica v 5. mesecu. Prej sem bila vedno suha ( zdej sm tud z izjemo trebuha), ukvarjala sem se z manekenstvom, tako da me to zdej res zelooooo moti. Ker mam pa doma 3 malčke me skrbi predvsem okrevanje. Največji problemi predstavljajo finance, ampak sem pripravljena odreči se marsičemu, ker me res zelo moti.

zelo bi se rada pogovorila z nekom ki je dal to čez




Hope2 -> RE: Liposukcija trebuha (25.2.2013 13:25:03)

Meni nekako ne gre skupaj suhost in velik trebuh za liposukcijo. Če praviš, da si še vedno suha, si veliko shujšala, potem dvomim, da imaš na trebuhu tako veliko maščobe. Glede na 3 nosečnosti, postanejo trebušne mišice precej ohlapne, lahko se tudi razmaknejo in posledično ima ženska velik trebuh. Nepravilni trebušnjaki situacijo samo še poslabšajo. V takem primeru je pod kožo ponavadi minimalno maščobe- liposukcija je tu brezvezna. Sprehod in aerobika ne bosta uspešni v boju za lepšim trebuhom. Izbrati bo treba drugačno metodo.

Če gre za ogromno količine maščobe pod kožo (kar je zelo redko, glede na stas oz suhost, ki ga opisuješ) pa liposukcija pride do izraza, ampak tu se pojavi potem vprašanje odvečne kože... kaj boš z odvečno visečo kožo- ponavadi tudi ni elastična? pa Mišice pa bo tudi treba natrenirat, ojačat. V okrevanje spada tudi redna telovadba, če hočeš da ima vse skupaj smisel. Tak da računaj še na to[sm=smiley1.gif]

Dve, ki ju poznam hodita redno na lepotne posege, take ali drugačne... sta vztrajni, kljub zabuhlosti, modricam, bolečinam in da potem ne gresta 1-3 tedne v javnost. Moraš biti človek za to, oz želja mora biti res velika





Frodo Bisagin -> RE: Liposukcija trebuha (25.2.2013 15:02:33)

IZVIRNO SPOROČILO: sazi
Pišem zato, ker sem pred časom brala o eni raziskavi, ki so jo delali in ugotovili, da se pri tistih, ki so si na tak način odstranili podkožno maščobo in potem ne kurijo sproti vse maščobe, začne ta nalagati v notranjosti, torej na organe, kar močno poslabša vitalnost ogranov in ogrozi zdravje. Ko sem to prebrala,...


Prav nedolgo nazaj sem brala, da se v zgodnji mladosti (do starosti 5-6let) stevilo mascobnih celic ustali. Potem je v vprasanju samo obseg mascobnih celic. Ce jih pa z dolocenega dela telesa odstranis se mascoba nabira v drugih celicah - tam kjer te se so; dokazano pa je ( na veliko zalost vseh domnevam), da mascoba ne izhlapi. [sm=sad.gif]





Stran: [1]