Stajica Chicco Open (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


RumenaP -> Stajica Chicco Open (20.2.2013 21:12:48)

Ali ima kdo izkusnjo s stajico Chicco Open Sea ali Open Country? Videti je zelo prakticna, bi pa rada vedela kako se v resnici obnese. Iz komentarjev na nemskih spletnih straneh sem izvedela samo da je dno precej trdo, kar je pa verjetno v vsaki stajici.
Bi morda priporocili katero drugo stajico?




jure2610 -> RE: Stajica Chicco Open (21.2.2013 0:10:10)

Stajico čim manj uporabljati zaradi razvoja otroka. Raje več padanja po tleh [sm=smiley36.gif]




m_o_i -> RE: Stajica Chicco Open (24.2.2013 16:35:34)

jure je verjetno govoril o hojici [sm=zmeden.gif]
drugace pa-jaz sem jo dobila, ciisto novo. sem takoj ugotovila, zakaj je bila kot nova-dve necakinji nista hoteli bit v njej, nas pa tudi ne[sm=smiley36.gif]

notri je bil max. 10krat, ko sem letela na stranisce, drugace ne.

meni osebno totalno zgresen "must have". pa se poceni niso...




jure2610 -> RE: Stajica Chicco Open (3.3.2013 17:58:26)

Res je, zamešal. Za stajico smo mi imeli, kar prenosno posteljo - super se nam je obnesla tudi na morju.




Hope2 -> RE: Stajica Chicco Open (4.3.2013 7:06:15)


IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

jure je verjetno govoril o hojici [sm=zmeden.gif]
drugace pa-jaz sem jo dobila, ciisto novo. sem takoj ugotovila, zakaj je bila kot nova-dve necakinji nista hoteli bit v njej, nas pa tudi ne[sm=smiley36.gif]

notri je bil max. 10krat, ko sem letela na stranisce, drugace ne.

meni osebno totalno zgresen "must have". pa se poceni niso...


Se strinjam z moi, pri nas je bilo enako. Res ne vem kater otrok vzdrži not.
Neglede na vse, pa jo priporčam, če imate hišnega psa. Takrat pa pride zelo v poštev. Ta malga sem dala v stajico (oz prenosna postelja je čist ok, pa še porabiš jo v času dopustov) in letela na WC ali nabasat stroj, odpret vrata, če je kdo zvonil..... tolk da me še ni skrbelo kaj počne pes.

Drugače pa je naš bil skoz na tleh. Sem kupila tisto blazino, ko v razvojni priporočajo in je res enkratna- must have[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]