Morje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


dreamhorse -> Morje (16.2.2013 16:03:02)

Saj vem, da je verjetno že kje kakšna odprta tema, pa vseeno..
Kam na morje... Hrvaška, apartma blizu morja, primerno za otroka, civilizacija v bližini

Lp




lotty4 -> RE: Morje (16.2.2013 19:18:12)

ŽIVJO

Tudi mene bi zanimal kam hodite na morje, pa da ni preveč drago seveda.




Tejci79 -> RE: Morje (17.2.2013 20:30:07)

Zdravo, sama sem, preden sem zanosila in dobila prvega otroka vedno le po kampih hodila.... lani smo z 2 mesečnim sinkom šli za 5 dni v app - Umag, pa sva s partnerjem ugotovila, da to le ni dopust, ki bi nama odgovarjal, tako bomo tudi letos iskali možnosti kampiranja.
Spomnim se enega prijetnega kampa na otoku VIRU, imena žal ne vem, še vedno iščem kakšen pozabljen listek ali račun v kakšni mapici, (ko dobim ime, napišem) vem pa, da je bil skoraj zadnji v nizu več kampov. Privat, mali , cel v senci, zaliv in nizka voda ter mivka. Če komu pomaga ta informacija...bom pa tudi jaz vesela še kakšnega predloga z vaše strani - teh, ki prisegate na kampiranje v manjših kampih :)




petea -> RE: Morje (17.2.2013 20:33:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Tejci79

Zdravo, sama sem, preden sem zanosila in dobila prvega otroka vedno le po kampih hodila.... lani smo z 2 mesečnim sinkom šli za 5 dni v app - Umag, pa sva s partnerjem ugotovila, da to le ni dopust, ki bi nama odgovarjal, tako bomo tudi letos iskali možnosti kampiranja.
Spomnim se enega prijetnega kampa na otoku VIRU, imena žal ne vem, še vedno iščem kakšen pozabljen listek ali račun v kakšni mapici, (ko dobim ime, napišem) vem pa, da je bil skoraj zadnji v nizu več kampov. Privat, mali , cel v senci, zaliv in nizka voda ter mivka.



najverjetneje bo to kamp Sapavac

ga priporočam tudi jaz




Tejci79 -> RE: Morje (17.2.2013 21:54:40)

tako je SAPAVAC! :) Odlično

pa J Dalmacija - avtokamp ČISTE - tudi idila!




Čapkica -> RE: Morje (21.2.2013 8:08:16)

Na otoku Pagu v Stari NOvalji oddajam svoj apartma, ki smo ga kupili lansko leto.Je od obale oddaljen 30 m, plaža peščena ,mirno morje, temp. Vode poleti do 29 , plaża planjka-trinčel oddaljena 100m. Raj za otroke, priporočam družinam z otroki.




Medea10 -> RE: Morje (25.2.2013 14:41:45)

Čapkica- poslala zs :)




majčica1508 -> RE: Morje (25.2.2013 20:09:15)

http://www.mojalbum.com/soncica31




Stran: [1]