[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.2.2013 22:32:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nyna84 -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (15.2.2013 8:51:23)

Enkrat je bila ena tema o Nextu, če se ne motim, so nekatere tam naročale.
http://www.ringaraja.net/forum/m_5989125/mpage_1/key_/tm.htm#5989125




Anonimen -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (15.2.2013 9:05:35)

Za tamalo sem naročala že čevlje prek Nexta, PrvaLiga, Superge.si, otroska-trgovina.com, Riba raca rak, Mala maša, Copatki.si. Zase pa prek Nexta, Stilagota, Superge.si in PrvaLiga. Nikjer ni bilo težav ... tudi pri Stilagotu ne ko se mi je edinkrat zgodilo, da sem jih morala nazaj poslat.




mateyka -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (15.2.2013 11:22:43)

superge.si je res bp, pa stilago je bil tud ok, samo zna trajat da dobiš..




rapinter -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (15.2.2013 11:37:56)

www.elegance.si; imajo dobre cevlje in ostalo obutev in izredno hitro posljejo. Naročila v petek zvecer, dobila v torek...




Anonimen -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (15.2.2013 11:49:36)


IZVIRNO SPOROČILO: rapinter

www.elegance.si; imajo dobre cevlje in ostalo obutev in izredno hitro posljejo. Naročila v petek zvecer, dobila v torek...

Saj vem, da smetim ... ampak moram ... jaz sem v Nextu naročila v sredo zvečer, v petek dopoldne je bil paket že doma ... to pa je hitrost ... v dnevu in pol iz Anglije.




mateyka -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (15.2.2013 13:03:47)

aja, pa res, enkrat sem tud naročila iz elegance.si - tudi bp, prišlo čez nekaj dni.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.2.2013 13:10:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




hubi -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (16.2.2013 16:56:43)

amazon (nemški)




hubi -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (16.2.2013 16:58:30)

amazon (nemški), stilago, fashion days, crocs (slovenski)




mateyka -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (16.2.2013 18:55:00)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

tnx :) sm nekak upala, da bo padel kak dober link za stran z velikimi popusti - pa te izgleda ljubosumno sparate zase [sm=jezicek.gif] mah, lani sm mulcu kupila ful hude Adidasove zimske cevlje za letos, res tapravi za zimo - za 25 EUR [sm=smiley9.gif] je bla cena cist znizana, ker so prodajal zadnje pare, se klicat sm jih morala, da so nasli mojo st., ker je na netu ni blo vec...
no, letos me bo isti model v drugi barvi in 3 st. vecji kostal dvojno... [sm=smiley24.gif]


ja, kje si pa to naročala? al tud šparaš info zase? [sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (16.2.2013 23:29:22)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

tnx :) sm nekak upala, da bo padel kak dober link za stran z velikimi popusti - pa te izgleda ljubosumno sparate zase [sm=jezicek.gif] mah, lani sm mulcu kupila ful hude Adidasove zimske cevlje za letos, res tapravi za zimo - za 25 EUR [sm=smiley9.gif] je bla cena cist znizana, ker so prodajal zadnje pare, se klicat sm jih morala, da so nasli mojo st., ker je na netu ni blo vec...
no, letos me bo isti model v drugi barvi in 3 st. vecji kostal dvojno... [sm=smiley24.gif]


ja, kje si pa to naročala? al tud šparaš info zase? [sm=smiley36.gif]


Pomoje, da jih je naročila na Prvi ligi ... sem jih jaz tudi [sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: Narocanje cevljev preko interneta... (17.2.2013 12:29:39)

Jaz bi tudi predlagala, da mal precekiras na amazonu in e-bayu, se najde tudi kaj zanimivega.

Imam pa se eno vprasanje. kako to kupite otrokom sedaj cevlje za prihodnjo zimo? kako izberete stevilko? Jaz bi mu tudi kupila zimske cevlje poleti, sam ne vem katero stevilko izbrati. Moj 3,5 letnik je imel to zimo cevlje st 27, kaj poltem 29 ali 30 za prihodnjo zimo al kako?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.2.2013 9:16:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.2.2013 9:20:54)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]