NOSEK, HROPENJE (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


LUNA7 -> NOSEK, HROPENJE (11.9.2005 16:26:29)

Čao!
Moja štirimesečnica ima stalno zamašen nosek (vročine nima), včeraj in danes pa še celo hrope med dihanjem! Pomoč prosim!! (nosek ji čistim s fiziološko in vato)




tris -> NOSEK, HROPENJE (11.9.2005 16:38:35)

Tudi naš je prehlajen in težko diha, smo pa šli do zdravnika ker sm se bala da ima tudi vneto grlo ali pa kaj drugega, na zadnje je vse ok samo prehlajen je in mu je dala neke druge kapljice za nos ki jih daješ samo 3 dni po 1 kapljico v vsako nosnico in eno cevko da mu povlečeš ven če ima močno zamašen nosek. Prehlad lahko traja tudi več dni (14 dni). Vem da ni prijetno ker verjetno jo moti pri dihanju ma pojdi do zdravnika še posebno če ti hropi da ne bo dobila kakšen bronhitis ali kaj podobnega!




lili79 -> NOSEK, HROPENJE (11.9.2005 16:43:38)

Moj malček je star dva meseca in imam isti problem. Zadnje tri dni ima zamašen nosek in vsake toliko časa tudi zakašlja, vročine nima. Sinoči sem v kopalnici natočila vročo vodo v kad in dala noter par kapljic zeliščnega olja 31 od Justa, pikico pa sem potem kopala (seveda v njegovi banjici ). Danes ponoči je tako lepo spal in tudi danes nima toliko zamašenega noska.
LP, Lili




LUNA7 -> NOSEK, HROPENJE (11.9.2005 16:46:29)

Neverjetno, ampak v hiši celo imamo Justovo olje 31. Bom zvečer probrala. Hvala obema!!




mika -> NOSEK, HROPENJE (11.9.2005 17:30:00)

Luna 7, na tvojem mestu bi se odpravila do zdravnika. Moja je pri 8 tednih imela zamašen nosek, je hropela in kašljala. Diagnoza : bronhitis. Pa sem mislila da je samo prehlad, ker ni imela vročine.

Lp, Mika




Martina27 -> NOSEK, HROPENJE (11.9.2005 17:55:55)

LP

nočem te strašit,lahk da je pr tebi čist nedolžno,sam tud mojmu je iz četrtka na petek začelo hropet in dobil je zamašen nosek,in nama je rekla zdravnica da ima bronhitis.Raje pojdita k zdravniku,sam da ga pogleda,pa da se ti pomiriš.

Lepo bodita.




sabini -> NOSEK, HROPENJE (11.9.2005 20:29:53)

No m,oj je tudi hropel in mel zamašen nosek sva šla k zdavniku plučka pregledal in je blo o.k. pa full hrope, pejt raj pokazat




LUNA7 -> NOSEK, HROPENJE (11.9.2005 21:11:46)

Ja, seveda greve že jutr k zdravniku. Pri naših tamičkanih ni nič za prepustiti naključju, a ne. No, upam, da le ni bronhitis....




sabini -> NOSEK, HROPENJE (12.9.2005 19:58:44)

luna 7 kako je bilo je o.k.




LUNA7 -> NOSEK, HROPENJE (12.9.2005 22:04:04)

Ja, vse ok. Mogoče je pa res pomagala kopel. Važn, da ni bronhitis. hvala za pomoč!




Stran: [1]