Staticna E (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


malaMravljica -> Staticna E (7.2.2013 13:26:34)

Mogoce kdo ve mal vec o staticni E? Jaz imam ze od kar pomnim probleme in morem pazit kaj oblecem in obujem. Z naravnimi materjali kar gre, tudi z volnenimi puloverji naceloma nimam problemov, sedaj sem pa kupila enega, 95% volna 5 % kasmir in je noro, iskrice kar skacejo. Zakaj? Kvaliteta puloverja je tko na pogled ista kot od par drugih, ki mi ne delajo problemov, zakaj ta, mogoce kdo ve in je kaj, kar lahko naredim ali ga enostavno dam nazaj.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.2.2013 9:23:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




malaMravljica -> RE: Staticna E (8.2.2013 11:06:24)

Suh zrak imam pa res, pod 25 % vlaznost, se trudim visat in susim cunje v stanovanju. Na laseh imam pa itak nek balzam in se pospricano z necem, da razelektri lase,pa oblecem eno napacno majico in gre vseskup v maloro. Mehcalc na cunje je pa no go pri meni. Mal cekiram net kako bi se dalo razelektrit majico pa ne najdem nic pametnega. Ne razumem kako lahko eni oblecejo tiste flis majice in je vse ok, ce jo jaz oblecem se pa bliskam kot novoletna jelka, v cem je fora.




m_o_i -> RE: Staticna E (8.2.2013 11:31:20)

ce ne uporabljas mehcalca, poskusi z regeneratorjem-isti efekt bo[sm=smiley1.gif]




malaMravljica -> RE: Staticna E (8.2.2013 11:42:58)

Kaj pa je to regenerator? Se rabi za cunje ali ? Cunje perem z dodatkom alkoholnega kisa.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.2.2013 15:08:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]