Pogled iz Severne Koreje na aktualne razmere v Sloveniji (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


liliana -> Pogled iz Severne Koreje na aktualne razmere v Sloveniji (7.2.2013 11:18:42)

http://www.youtube.com/watch?v=ZAwVoaiCec0




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.2.2013 9:28:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




daddy -> RE: Pogled iz Severne Koreje na aktualne razmere v Sloveniji (8.2.2013 12:51:08)

Ja, podobno, kot danes, ko so MORALI pod prisilo na Zbor v podporo džejdžeju ........ tragikomični so že do amena.




liliana -> RE: Pogled iz Severne Koreje na aktualne razmere v Sloveniji (8.2.2013 12:58:03)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

hahahahaha, sploh jok je bil zelo pristen [sm=jezicek.gif]

(ceprav, ce pomislim, da je to verjetno uradni korejski posnetek in da so tisti ljudje tam MORALI tkole jokat... se mi pa smilijo... klinc pa zivljenje v represiji...)


A veš, da smo se tudi mi Američanom smilili, ko smo še živeli "pod Titom" v Jugoslaviji......? Nam pa praktično ni bilo hudega......

Pa nam je bilo zelo čudno, smešno, celo patetično, ko so korejci jokali, ko je umrl njihov predsednik....čeprav smo mi (no naši starši) prav tako jokali, ko je Tito umrl.....





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.2.2013 14:59:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.2.2013 15:00:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




liliana -> RE: Pogled iz Severne Koreje na aktualne razmere v Sloveniji (8.2.2013 16:13:44)

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

liliana - a ti resno mislis, da lahko primerjas rezim S Koreje in Juge [sm=zmeden.gif]


Saj nisem primerjala režima.....ampak dojemanje življenja in obnašanja ljudi v različnih državah.....




Stran: [1]