Lopata za kidanje iz TOP SHOPA (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


takotako -> Lopata za kidanje iz TOP SHOPA (6.2.2013 13:00:30)

A je kdo kupil lopato za kidanje iz Top Shopa? To je je super lahka, ne vem kake oblike da ni tok težko kidat[sm=jezicek.gif]. Uglavnem kupla jo bi za darilo pa zanima če je res ok?




3jeMi -> RE: Lopata za kidanje iz TOP SHOPA (6.2.2013 13:58:18)

pri nas smo jih kupil za cel blok (3 na en vhod)... res lahka lopata, easy za metat sneg, skratka meni je dobra... sem prvo rundo z užitkom kidala parking... danes bom pa z veseljem testiranje lopat prepustila mladini, ki je bila prvo rundo pošiljke snega na smučanju, danes pa je doma...haha, sem pa optimistka ja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




Shorty_ -> RE: Lopata za kidanje iz TOP SHOPA (6.2.2013 18:43:41)

imam in sem zadovoljna, no mož ki kida [sm=smiley36.gif]




.muki. -> RE: Lopata za kidanje iz TOP SHOPA (9.2.2013 19:50:08)

Imam, to lopato in odkar je pri hiši z užitkom kidam sneg. Nič več me ne boli hrbet, tako kot pri lopati z ravnim ročajem, lopata se ne zvrača sem in tja ko je polna snega in še fajna je za prijet, ker je ročaj oblečen.




mayci -> RE: Lopata za kidanje iz TOP SHOPA (9.2.2013 21:51:32)

Mož si jo je kupil in ravno zadnjič sem jo tudi jaz preizkusila. Res je super, lahka in ročaj nič ne žuli. Manjka ji samo še to, da bi sama od sebe odkidala dvorišče. [sm=smiley1.gif]




muco -> RE: Lopata za kidanje iz TOP SHOPA (9.2.2013 22:23:12)

Kupi klasično lopato za osem evrov ne pa to sranje, ....jaz z tem ne morem kidat !




Stran: [1]