Kangler... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LuLu -> Kangler... (30.1.2013 11:28:24)

če koga prsti srbijo, tu je link...

http://www.24ur.com/novice/slovenija/kangler-ostal-brez-diplome.html




alda -> RE: Kangler... (30.1.2013 11:29:01)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




LuLu -> RE: Kangler... (30.1.2013 11:34:52)

alda, to je vse? nobenega žgečega komentarja?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.1.2013 11:36:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




alda -> RE: Kangler... (30.1.2013 11:42:07)

Eko da ne boš mislila da sem kaj jezna nate [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Če sam pogledaš tega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] od Kanglerja, ti je jasno, da ni kriv, ker on kaj tako obširnega še prepisat ni zmožen za moje pojme. Je pa skrajni čas da njemu in podobnim  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley30.gif[/image] stopijo še kam drugam kot na prste !




LuLu -> RE: Kangler... (30.1.2013 11:42:10)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Uau, lej, sploh ni nevemkoliko cenzuriralo
Uuuu, lej, pa res... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
Cenzuro so omilili, pa mogoče se še jaz kaj razkurim. Dan je še dolg...




HHH -> RE: Kangler... (30.1.2013 14:28:36)



Se nisem nič trudila, pa vse razumem.
Inteligenca serijsko pač
[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mojamura -> RE: Kangler... (30.1.2013 14:38:32)

F.Kangler mi je osebno povedal tole:
" Nisn kriF! Pa poglej, ka bo zdaj z meno? Ki bom te našo službo. V fse se ftikujejo! Kak naj te še jaz, ki sn tak pošten, ki sn dal dušo in telo za toti naš Maribor, službo dobim? Zdajse pa še na hobotnico spravljajo! Barabe ene! Še enkrat odločno zanikam! Nikoli in nikdar nisem prepisoval! Nisn kriF!"




pelin -> RE: Kangler... (30.1.2013 15:27:00)

joj...ma tale Doba je pa res ena beda no....Ne zato ker bi zagovarjala Kanglerja in njegovo šmudlanje...samo 5 let so rabl, da so ravno sedaj odkril, da je bogi Kanglerček zadevščino preplonkal oz. je zanj plonkal nekdo drug....pa da gre za osamljen primer na tem kao faksu...maj es....to sam pokaže da so v bistvu že zdavnaj vse vedl, samo jim je prav prišlo, da so bli tiho...sedaj pa kot podgane s potapljajoče ladje...pa tudi reklama jim očitno diši...samo za moje pojme je tale bolj negativna....faks, ki rabi pet let, da pride gor da je neka diplomska preplonkana ni faks ampak ena navadna lukna...
Če se samo spomnem kako so meni za vsako bogo črko citiranja na našem faksu dihal za ovratnik....eh....Boljš da bi se imenoval Beda in ne Doba...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.1.2013 16:04:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Colt -> RE: Kangler... (30.1.2013 16:29:43)


IZVIRNO SPOROČILO: flower
Se mo ne zdi prav. Diplomo je moral odobrit mentor. Nakar je šla še skozi roke komisije. Kje so blli pa prej?

Verjetno se bili preokupirani s klikanjem smrkcev in futranjem kravic na FB. It's a hard life!




liliana -> RE: Kangler... (30.1.2013 16:36:02)

IZVIRNO SPOROČILO: flower

Se mo ne zdi prav. Diplomo je moral odobrit mentor. Nakar je šla še skozi roke komisije. Kje so blli pa prej?


Mentor baje zgolj moralno odgavarja......vsa odgovornost je na strani avtorja diplomskega dela.....sicer pa podpišeš tudi, da si ti avtor diplome......




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.1.2013 16:46:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




aknela123 -> RE: Kangler... (30.1.2013 18:20:16)

ne vem, meni je to neki šmorn... da so to mogli zdaj narest, pa mogoče je diploma perfektno napisana... kot da bi jih nekdo podkupil.. tale Doba pa mi res že malo sm.di...




Stanislava_ -> RE: Kangler... (30.1.2013 19:02:42)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: flower

Se mo ne zdi prav. Diplomo je moral odobrit mentor. Nakar je šla še skozi roke komisije. Kje so blli pa prej?


Mentor baje zgolj moralno odgavarja......vsa odgovornost je na strani avtorja diplomskega dela.....sicer pa podpišeš tudi, da si ti avtor diplome......


Mentor odgovarja toliko kot policaj, ki ''slučjno'' pogleda stran, ko se skozi naselje peljem 113.

Kot vedno, odgovornost ima dve plati in je na obeh, čeprav z različno težo.

In končno je prišel čas, da se v šole vrnejo znanje, red in disciplina. Od osnovne naprej, do univerze, ki bi se ji moralo vrniti spoštovanje in teža študija.

Btw, čakam, da se tudi učitelji v Sloveniji dvignejo tako kot so se pri sosedih, in zahtevajo red in spoštovanje (in ne samo plač!):
http://www.delo.si/novice/svet/hrvaska-ucenci-med-poukom-pijejo-grozijo-in-preklinjajo.html




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.1.2013 19:13:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




pelin -> RE: Kangler... (30.1.2013 19:37:21)

Mentor odgovarja toliko kot policaj, ki ''slučjno'' pogleda stran, ko se skozi naselje peljem 113.

Vsi , ki takole pišete o pisanju diplomskih in o cigu migu mentorjih....a to vi iz lastnih izkušenj pri pisanju vaše diplomske ali kar tako prenašate marnje?[sm=smiley22.gif]...ker kakor koli obrnem, imam jaz krepko drugačne izkušnje...niti pod razno se mi mentor ni okrog obračal in kar tako malo podpisoval v tri krasne....v toliko enih malenkosti se je spravljal in tako vse po reklcih je bilo treba narediti da glava boli...danes ga za to spoštujem, takrat sem ga pa velikokrat prklinjala...koliko enih meilov je šlo sem in tja , ko je zahteval še sto in en dodatek in dodatno hipotezo....koliko enih ur sem presedela ob njem na faksu, da je bila stvar do pike tako narejeno kot je on zahteval....enako lahko rečem za vse diplomante ki jih jaz poznam, pa naj so diplomirali na moji univerzi ali kje drugje....je pa res da nikogar ne poznam , ki je diplomiral na Dobi....
Če je kdo diplomiral na način "Kangler" ,se jaz ne bi hvalila s tem....jaz zagotovo nisem....




alda -> RE: Kangler... (30.1.2013 20:32:20)


IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Mentor odgovarja toliko kot policaj, ki ''slučjno'' pogleda stran, ko se skozi naselje peljem 113.

Vsi , ki takole pišete o pisanju diplomskih in o cigu migu mentorjih....a to vi iz lastnih izkušenj pri pisanju vaše diplomske ali kar tako prenašate marnje?[sm=smiley22.gif]...ker kakor koli obrnem, imam jaz krepko drugačne izkušnje...niti pod razno se mi mentor ni okrog obračal in kar tako malo podpisoval v tri krasne....v toliko enih malenkosti se je spravljal in tako vse po reklcih je bilo treba narediti da glava boli...danes ga za to spoštujem, takrat sem ga pa velikokrat prklinjala...koliko enih meilov je šlo sem in tja , ko je zahteval še sto in en dodatek in dodatno hipotezo....koliko enih ur sem presedela ob njem na faksu, da je bila stvar do pike tako narejeno kot je on zahteval....enako lahko rečem za vse diplomante ki jih jaz poznam, pa naj so diplomirali na moji univerzi ali kje drugje....je pa res da nikogar ne poznam , ki je diplomiral na Dobi....
Če je kdo diplomiral na način "Kangler" ,se jaz ne bi hvalila s tem....jaz zagotovo nisem....



Podpis pelin!!

..če se samo spomnim kolikokrat sem morala preračunavat statistične podatke, pa "dokazovat" kje sem kaj citirala in koga,...ma se je splačalo!!




liliana -> RE: Kangler... (30.1.2013 21:27:21)


IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Mentor odgovarja toliko kot policaj, ki ''slučjno'' pogleda stran, ko se skozi naselje peljem 113.

Vsi , ki takole pišete o pisanju diplomskih in o cigu migu mentorjih....a to vi iz lastnih izkušenj pri pisanju vaše diplomske ali kar tako prenašate marnje?[sm=smiley22.gif]...ker kakor koli obrnem, imam jaz krepko drugačne izkušnje...niti pod razno se mi mentor ni okrog obračal in kar tako malo podpisoval v tri krasne....v toliko enih malenkosti se je spravljal in tako vse po reklcih je bilo treba narediti da glava boli...danes ga za to spoštujem, takrat sem ga pa velikokrat prklinjala...koliko enih meilov je šlo sem in tja , ko je zahteval še sto in en dodatek in dodatno hipotezo....koliko enih ur sem presedela ob njem na faksu, da je bila stvar do pike tako narejeno kot je on zahteval....enako lahko rečem za vse diplomante ki jih jaz poznam, pa naj so diplomirali na moji univerzi ali kje drugje....je pa res da nikogar ne poznam , ki je diplomiral na Dobi....
Če je kdo diplomiral na način "Kangler" ,se jaz ne bi hvalila s tem....jaz zagotovo nisem....


Ne veš to zagotovo.....baje je že lahko plagiat, če strokovna komisija ugotovi, da je le 1 % diplomskega dela prepisan.....recimo, da je en stavek prepisan iz nekega drugega vira in ni naveden kot citat......baje je že to plagiat......

Res je pa, da vseh naših diplom, tistih recimo, ki nismo direktno medijsko izpostavljeni, ne bodo šli preverjat in podrobno analizirat od stavka do stavka......tako da lahko vsi bolj mirno spimo.......[sm=smiley1.gif]







liliana -> RE: Kangler... (30.1.2013 21:36:27)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

In končno je prišel čas, da se v šole vrnejo znanje, red in disciplina. Od osnovne naprej, do univerze, ki bi se ji moralo vrniti spoštovanje in teža študija.



Tako je, ne pa da vsak lahko dobi diplomo.......






donna22 -> RE: Kangler... (30.1.2013 22:16:14)


IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Mentor odgovarja toliko kot policaj, ki ''slučjno'' pogleda stran, ko se skozi naselje peljem 113.

Vsi , ki takole pišete o pisanju diplomskih in o cigu migu mentorjih....a to vi iz lastnih izkušenj pri pisanju vaše diplomske ali kar tako prenašate marnje?[sm=smiley22.gif]...ker kakor koli obrnem, imam jaz krepko drugačne izkušnje...niti pod razno se mi mentor ni okrog obračal in kar tako malo podpisoval v tri krasne....v toliko enih malenkosti se je spravljal in tako vse po reklcih je bilo treba narediti da glava boli...danes ga za to spoštujem, takrat sem ga pa velikokrat prklinjala...koliko enih meilov je šlo sem in tja , ko je zahteval še sto in en dodatek in dodatno hipotezo....koliko enih ur sem presedela ob njem na faksu, da je bila stvar do pike tako narejeno kot je on zahteval....enako lahko rečem za vse diplomante ki jih jaz poznam, pa naj so diplomirali na moji univerzi ali kje drugje....je pa res da nikogar ne poznam , ki je diplomiral na Dobi....
Če je kdo diplomiral na način "Kangler" ,se jaz ne bi hvalila s tem....jaz zagotovo nisem....



pelin, podpis ... Ko se samo spomnim pisanja diplome ... jaoooo ... Sem se spraševala, zakaj se vtika v vsako malenkost, v vsako besedo, me opozarja, milijon mailov sem in tja, že s samimi hipotezami sem se zafrkavala kar lep čas ... in ja, tudi jaz sem takrat preklinjala, zdaj pa vem, da je tako bilo prav, da lahko rečem vsaka čast moji mentorici in - kar je verjetno še najpomembneje - sem bila s svojim izdelkom tudi sama zelo zadovoljna in ponosna nanj (pa še ocena je bila temu primerna) [sm=smiley1.gif]




Stanislava_ -> RE: Kangler... (30.1.2013 22:26:23)

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

je pa res da nikogar ne poznam , ki je diplomiral na Dobi....


Glede na reklamo, ki so si jo naredili, očitno nisi ničesar zamudila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].




Stanislava_ -> RE: Kangler... (30.1.2013 22:28:40)

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Mentor odgovarja toliko kot policaj, ki ''slučjno'' pogleda stran, ko se skozi naselje peljem 113.

ker kakor koli obrnem, imam jaz krepko drugačne izkušnje...niti pod razno se mi mentor ni okrog obračal in kar tako malo podpisoval v tri krasne....v toliko enih malenkosti se je spravljal in tako vse po reklcih je bilo treba narediti da glava boli...



Saj ravno to govorim.




Bralec -> RE: Kangler... (30.1.2013 23:30:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Colt


IZVIRNO SPOROČILO: flower
Se mo ne zdi prav. Diplomo je moral odobrit mentor. Nakar je šla še skozi roke komisije. Kje so blli pa prej?

Verjetno se bili preokupirani s klikanjem smrkcev in futranjem kravic na FB. It's a hard life!

Pravno in tehnično gledano privat fakultete spadajo pod gospodarstvo, so na trgu, kjer se plačuje storitve, in ne pod javno službo ali sektor.

Torej namiguješ, da se s klikanjem smrkcev in futranjem kravic ukvarjate tudi v gospodarstvu?[sm=smiley34.gif] Ne verjamem...to pa res ne! To si moral nekaj pomešat...[sm=jezicek.gif]


Kar pa se teme tiče, s katere sva s Coltraneom malo skrenila, zahtevni in ambiciozni delodajalci že vedo, katera šola ali univerza daje kredibilne kadre in katera malo manj - pač prodaja javnoveljavne listine.




mojamura -> RE: Kangler... (31.1.2013 9:43:20)

pelin, se strinjam z vsem napisanim. Jaz sem diplomirala na dobi iz informatike februarja 2011. Lahko rečem, da sem si izbrala mentorja, proti kateremu je večina študentov imela strahospoštovanje. Javno lahko povem, da je edini profesor na Dobi, ki ga jaz poznam (po izobrazbi je on dr. informatike in računalništva), ki je zahteval znanje. Ni gledal samo da je % tistih študentov, ki so naredili izpit čim večji.  Tisti, ki so preplonkali ali kako drugače ''hvatali krivine'' pri drugih predmetih in pri tem uspeli, tukaj niso (pri njegovih predmetih). Predaval je 3 predmete: programiranje I in II ter razvoj programskih aplikacij. Vsaj zame je to bil profesor in človek na mestu. Za diplomsko nalogo sem sama sprogramirala okensko aplikacijo, v ozadju je bila tudi zbirka podatkov. Tako kot praviš peli, bil je dosleden, mailov nešteto, zelo odziven. Nimam kaj reči čez njega. O drugih profesorjih pa o dobi, pa ne bom zgubljala besed.




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>