|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2013
7.2.2013 5:22:18   
andreja83
Savanah jst močno držim pesti zate, morda pa je res bilo malo prezgodaj da bi ti ginekologinja lahko na ultrazvoku videla. Če je test bil plusek, potem nekaj se dogaja. Boš videla danes kaj ti bo na krvi pokazalo, in boš videla da bo vse ok. Samo upanje obdrži, mi pa bomo stiskali pesti zate da se vse dobro konča.

(odgovor članu Mala *)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Oktobrke 2013
7.2.2013 5:28:35   
andreja83
Evo punce zdj sm pa uradno user posted image user posted image , včeraj mi je krvni test samo potrdil še kar mi je že doma pokazal test, tk da sm tolk vesela. Trudila sva se res že dolgo za našega user posted image , več kot 5 let, drugače pa v neplodnostno sva hodila 4 leta in končno smo zagledali user posted image in še na krvnem nam je pokazalo, tako da ja se pridružujem vaši ekipi user posted image .

Še za seznam če me ktera prosim doda: PDP po mojih izračunih bi naj bilo 14.10, 29 let, koroška, 1user posted image ,0user posted image , pregled imam 20.2

Lep dan vsem

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Oktobrke 2013
7.2.2013 8:44:09   
nejka000
savanah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem imela čisto isti ptimer julija lani. žal se pri meni ni srečno končalo ker je bila izvenmaternična nosečnost.
upam da bo pri tebi vse ok in da je le bila pozna ovulacija in posledično kasnejša zanositev. če te kaj pomiri pri izvenmaternični sem jaz začela kr ornk krvavet in samo izcedek ni znak za izvenmaternično. jaz sem krvavela več kt en teden in to ornk v kosih.
a slučajno veš kolk si mela ßHcg?

< Sporočilo je popravil nejka000 -- 7.2.2013 8:45:34 >


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Oktobrke 2013
7.2.2013 9:05:00   
nejka000




PDP, nick, starost, kraj, število user posted image , število user posted image , naslednji pregled, spol user posted image


1. 10.

____________________________________________________________
2. 10.

mini_mie 2user posted image , 1user posted image , N.P. 6.2
ena_štajerka N.P. 18.2
____________________________________________________________
3.10.

____________________________________________________________
4. 10.

mayalottie 2user posted image , 1user posted image , N.P. 4.3.
____________________________________________________________
5. 10.

____________________________________________________________
6. 10.

atalia 3user posted image , 1user posted image
mala * N.P. 15.2.
____________________________________________________________
7. 10.

____________________________________________________________
8. 10.

savanah 1user posted image , 0user posted image , N.P. 11.2.
jenny700 26, Bled, 2user posted image , 1user posted image ,
____________________________________________________________
9. 10.

____________________________________________________________

10. 10.

presenecenje.si 1user posted image , 0user posted image , N.P. 12.3.
____________________________________________________________
11. 10.

nejka000 29, Štajerska, 4user posted image , 2user posted image , N.P. 5.2.
____________________________________________________________

12. 10.

Auser posted image 5user posted image , 2user posted image , N.P. 25.2.
pikica84 2user posted image , 1user posted image

13. 10.


____________________________________________________________

14. 10.

andreja83 29, Koroška, 1user posted image , 0user posted image N.P. 20.2.
____________________________________________________________

15. 10.


____________________________________________________________

16. 10.

Klara-1 30, Gorenjska, 2user posted image , 1user posted image
____________________________________________________________








SKUPAJ NAS JE: 13




PRIČAKUJEMO:

user posted image :
user posted image :
user posted image :




ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

- http://otrocarije.net - http://www.nosecnica.si
- http://www.noseca.com - http://bibaleze.si
- http://www.parentsconnect.com - http://www.moje-zdravje.si
- http://www.pregnology.com - http://www.novorojencek.com
- http://www.mama.si - http://babybook.si
- http://www.pregnancy.org - http://www.bambino.si

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA




link do skupine na FB - https://www.facebook.com/#!/groups/123032821205748/








_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Oktobrke 2013
7.2.2013 9:19:22   
ir84
Živjo punce

še ena user posted image , rok po mojih izračunih naj bi bil 13.10, je pa to moja 2 nosečnost.... doma imamo že eno punčko ki bo aprila stara 2 leti.... drugače pa sem zelo zmatrana in vse kosti me bolijo, wc non stop pa lakota na višku... samo bo že, sam da bo beba zdrava. Dugače pa imam pregled 4.3.

Uživajte v nosečnosti!!!!

(odgovor članu nejka000)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 10:30:18   
mayalottie
Savanah, kaj pa, če bo probala doma nardit še en test? Joj, upam, da bo vse ok.......Poročaj....


Dobrodošle, nove nosečke!!!!


Jaz sem se komaj spravila k sebi. Ta teden sem delala večerne turnuse in komaj živela v službi, pa še od slabosti umirala...
Danes je boljše...Samo pa delam 12 ur:S

Pridite na fb, čim prej!

(odgovor članu ir84)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 13:54:55   
Anonimen
savanah, danes si šla najbrž še 1x dat kri? Kaj je pokazalo? Če si šla, je verjetno danes že vse jasno... Upam, da je le lažni preplah in bo vse OK.

andreja83, čestitke za uradno potrditev! user posted image

vse nove - dobrodošle in veselo klepetanje! user posted image

Auser posted image

(odgovor članu andreja83)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 16:52:35   
andreja83
Savanah upam da je vse ok!!

Punce tud jst sm učeri zvečer imela tak rozast izcedek, ampak ene malo, itak bla učera full preplašena pa jokava, ampak so me pomirli da se v bistvu telo navaja na user posted image tak da sm danes spet nasmejana, pa sploh me je pomirlo to da, je zvečer tud izgino in ga hvalabogu danes tudi ni bilo več. Tak da sm danes mal več počivala. In kako ste ostale??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 17:06:20   
atalia
čestitke vsem novim nosečkam, vidim, da se kar hitro nabiramo:)

jaz tudi vsakič grem s strahom na wc, sploh ker imam zadnje dni res obilen beli tok oz tako prozorno sluz, kot je ponavadi pri ovulaciji. in na trenutke prav čutim ko se mi vlije ven in itak cela panična grem na wc gledat če je slučajno kri, ker zgleda kot da imam belo menstruacijo. sem brala na internetu, da naj bi bil povečan beli tok normalen, ampak pri meni je res ekstra povečan, res pa je da sem cela gripozna zadnje dni, tak da mogoče je tudi to kaj prispevalo k temu.
savanah upam, da se je vse dobro izteklo!

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 17:34:58   
pikica84
pozdrav sonosečke
Jaz pa imam prvi pregled šele 14.3, ufff....kako se bo vleklo....kakšnih posebnih nosečniških težav še nimam, a je kateri že slabo? Aja včasih me pri obračanju, ko ležim, močno zaboli, za par sekund, v jajčniku, ampak v obeh, levem in desnem...Upam, da ne pomeni to kaj hujšega... user posted image n Lep pozdrav vsem...aja, ste ze povedale novico? Midva še nisva nikomur, ampak me pa že mika, verjetno bova čakala prvi pregled, ampak je se tako zelo dalec.......lep pozdrav vsem

(odgovor članu atalia)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 18:08:48   
ir84
Večer nosečke....

midva sva novico že povedala partnerjevi sestri, jutri pa še mojim, ker jaz do 4.3 ne bi mogla zdržat.... tašči bova pa naslednji teden, ker imajo trenutno gripo na obisku pa ne bi ravno se ukužla.... že tako ali tako kiham pa kašljam, hčerka pa je vsa prehlajena v nos in smo prav bogi.... sovražim te prehlade....

drugače pa imam tudi jaz močan izcedek,.... na dan menjam 3-4 vložke..... sicer pa poleg lakote pa wc-ja sm tok zadihana, stanujemo v bloku v 4 nadstropju in preden pridem do vrha sm že čist zadihana kot da ne bi imela kondicije user posted image ...

lep večer vsem skupaj!!!



(odgovor članu pikica84)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 18:30:04   
mayalottie
Joj, ta ringaraja mi gre tko na živce, ker pol ure odpira to okence...

Meni je blo zdej dva tedna slabo. Prvi se je dalo, ta drugi je bil pa katastrofalen. Vedno na meji z bruhanjem, bruhanja pa od nikjer. Sem si kupila zapestnice v lekarni in so mi mal pomagale. Danes pa je kul. Čisto malo občutka slabosti, po jedi ali pred jedjo. Mi je blo pa isto v prvi n. Ene dva tedna, tri, slabosti, potem pa konec. Isto z zgago. Utrujenost je zvečer groooozna! Sem bolj pozorna na to, ker sem delala ta teden zvečer in sem res komaj preživela službo. Komaj. Ampak danes pa, kljub temu, da delam 12 h, se počutim super. Nič utrujena, le na zrak bi šla, hodit, migat!

Bolj močan izcedek je spremljevalec nosečnosti. Joj, ko se spomnem, kolikokrat sem imela vnetje...Oziroma sem kar multigyn preventivno uporabljala. Očitno je vse bolj občutljivo.

Jaz mojim še nisem povedala, sem pa nekaterim prijateljicam, pa dvema sodelavcema. Glee na to, da imam tudi jaz pregled šele 4.3., ni šans, da čakam do takrat. Tudi prvič so vsi vidli na mojem obrazu, da se nekaj dogaja, jaz pa nisem mogla skrit;) Tudi šefu bom kmalu povedala, zaradi narave dela. Tako je pri nas pač v navadi...

Uživajte še malo ta praznik, jaz grem končno čez 1,5h domov, juhuuu, da se stisnem k mojima fantoma.

(odgovor članu ir84)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 19:34:25   
jenny700
mayalottie...ne govor..men sploh en odpre...zgubim živce in zaprem RR user posted image

uglavnem vse dobrodošle tukej in tudi na facebooku ;)

mene tudi čez dan kr slabost daje...samo potem kkšn prepečen čez..pa je ok ;)

savannah..js mam kr redne cikluse (28) dni...tko da mi zračuna datum 08.10. nekje pa 7.10. ..bom vidla na pregledu kaj mi bo določla..

midva pa še ne bova nič povedala..glede na to kaj zadnje čase vse slišim (berem) o spontanih splavih, o slabih rezultatih pri nuhalni, o pezgodnjih rojstev...in zdej da bi vsem govorila takoj ne..tudi v prvo sva čakala nuhalno potem sva povedala...ker potem morš vsem razlagat če je kej narobe...ni glih fajn no..

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 20:08:04   
andreja83
Evo končno uspelo user posted image odprit to okence

Ja jst sm danes morala povedat njegovim, ker v bistvu vsi živimo v isti hiši na kmetiji in se bi tak al tak začeli spraševat zakaj sm danes bila bolj zgoraj v sobi. Tak da, so pač malo prej zvedli, itak bi v vsakem primeru vidli. Pa povedla sem prijatlcema, ki sta me zmeri vzpodbujali da naj ne odnehama user posted image . Moja mami pa bo mal kasneje zvedela da bo babica user posted image , sam da slišiva da je zdej lepo v maternici in da na naslednjem pregledu slišim srčka pa bo tud ona zvedela user posted image . Upam da mi bo uspelo še zadržat mojim to novičko user posted image

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Oktobrke 2013
8.2.2013 20:17:59   
Anonimen
pikica84, mene okrog jajčnikov zaboli, ko kihnem. Pomaga, da se zvijem, potegnem kolena čim bolj k sebi.

Povedala pa še ne bova, vsaj do 1. pregleda ne... Za naprej bova pa videla. Jst bom mojim doma verjetno povedala po pregledu, ker drugač bo predolgo za čakat. Sva malo previdna, ker je šlo med prvo in drugo uspešno nosečnostjo kar 2x nekaj narobe in je dvema črticama sledil SS. Sicer je bilo obakrat takoj očitno, da nekaj ni OK. Prvič sem imela stalno rjave izcedke, do pregleda, drugič se je pa vlilo par dni po testu. Tokrat zaenkrat vse OK in bo tako ostalo do oktobra. user posted image

Auser posted image

(odgovor članu pikica84)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Oktobrke 2013
9.2.2013 7:24:21   
nejka000
ojlauser posted image

joj tale RR res sračka ko pol ure tole odpira.

dobordošle vse nove.
Savanah javi kako si!!!

Men je blo en cajt tud slabo, zdej mi je mal zjutraj sam ne tko fejst. Da o tem da imam močan izcedek ne govorim in pol vedno ko začutim kako kapljico že letim na WC v strahu da zagledam kaj rdečeka. Prej nikol nisem tega počela po tisti katastrofi julija pa me je zdej kr strah da bi blo kaj narobe. PA čeprav sem mela že 2 pregleda pa je blo vse super, je stah še vedno tukaj.
Povedla še nisva nobenmu razen nečaku od mojega in njegovi punci. Dans bova verjetno povedla doma sam jaz bi še vseen mal počakala. Ne vem no. Čeprov me mami skoz sprašuje če sem nosečka ker se vedno tok slabo počutim pa skoz govori da bi ona še eno vnukico mela.
Njegovim bova verjetno povedla ko se bo mojmu tko zazdel. Mal še vseen cvikava da bi kaj šlo narobe.
Špikanje v jajčnikih ja, groza ko kihnem al se napačno obrnem me kr ornk špikne. to se je dogajalo tud v prvih user posted image , me pa zadnje cajte zbada v križu oz. mišicah v ledvenem predelu. G je rekla da je to zato ker se maternica začne širit jaz pa jo mam zelo nizko in nazaj obrnjeno in pritiska na mišice in žile. Tko da lahko spet pričakujem hemeroide in vedno prisotne bolečine v križu. user posted image



< Sporočilo je popravil nejka000 -- 9.2.2013 7:27:01 >


_____________________________

ŽAN VITO 11.3.2005
ZOJA 2.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Oktobrke 2013
10.2.2013 0:40:01   
Anonimen
Pri nas še ne bomo zibali oktobra. Moram priznati, da sem kar malce zalostna.

Želim vam lepo pričakovanje in čimmanj nosečniških neprijetnosti,

Anonimna user posted image

(odgovor članu nejka000)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Oktobrke 2013
10.2.2013 13:10:32   
zoja09
Pozdravljene,saj se vam sploh ne upam pridružit,sem se pridružila prejšnji mesec septemberkam 2013,ker mi je 4 dan po zamujanju user posted image CB pokazal rahel plus,čez 3 dni negativno,čez 5 dni zelooo boleča user posted image . In je bil baje test lažno negativenuser posted image user posted image user posted image
Sedaj mi ponovno zamuja 3 dni,vendar testa še ne upam nardit.Nimam nobenih znakov M,razen občasnega špikanja in bolečih prsi.Bomo videli.

Vam user posted image pa želim srečno do konca in veselo cartajte trebuščke.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Oktobrke 2013
11.2.2013 8:41:12   
lici
hej user posted image , kako se počutite.? Jaz sem super, obiski wcja so še vedno kar pogosti, včasih mi hoče bit nakaj slabo, drugače pa nič strašnega. 
Midva pa še nisma nobenmu povedala, sva se odločla da bo to najina mala skrivnost user posted image , no bomo vidli če bova zdržala do prvega pregleda. Čeprav sem tako srečna da bi kar vsem povedala. Prvi pregled pa šele 12.3., jojjoj, dneve itak že odštevam in komaj čakam da vidimo to malo bibico.
Punce uživajte in božajte svoje bušije.

(odgovor članu zoja09)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Oktobrke 2013
11.2.2013 21:38:47   
teodora75
Pozdrav!

Še ena z Gorenjskega konca tukaj. Pa smo (končno) nalulali našega oktobrčka. Doma pa imamo že septembrčka 2010 (ki bi naj bil oktobrček) in novembrčico 2011 (ki bi naj bila oktobrka) hehe. No, ampak zdaj smo pa zares na sredi oktobra in upam, da bo res tako.

So pa precej mešani občutki tokrat; Veselje in zraven strah in panika - kako bo tole šlo. Ampak verjamem, da že nekako, saj pač ne bo izbire.
Za na seznam: PDP 18. okt., 3 user posted image , pregled 7.3.

Srečno vsem!

T.

(odgovor članu lici)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Oktobrke 2013
12.2.2013 9:59:26   
Klara-1
Grrrrr, tole okence odpira tako dolgo, da bom skoraj prej šla rodit, kot pa tukaj uspela kaj napisat. user posted image

V glavnem, pri meni je zdaj uradno. Testi so pokazali močne črtice. Za pregled bom pa klicala danes popoldan, da se naročim.

Sva bila v soboto na obisku pri moževem bratrancu in je mož polil kavo iz skodelice. Pa je rekla partnerka od bratranca: "Aha, krst boste imeli." Midva sva pa samo spogledala se in se potem v dvigalu smejala.

Drugače nekaj hudih znakov nimam. Občasno mi je slabo in v križu me špika, ker imam maternico bolj zadaj, pa prsi me bolijo. To je še kar znosno.

Kako ste ostale? Savanah, kako je s tabo?

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Oktobrke 2013
12.2.2013 10:24:47   
Anonimen
Juhej, se nabiramo! user posted image Teodora, tudi mene tokrat najbolj skrbi... tudi za nas bo to že tretji otroček. Sicer prva 2 nista tako skupaj kot tvoja 2, ampak mali ima le dobro leto. Pa jst imam le 2 roki. user posted image Pri prvih dveh sem slutila spol, preden smo izvedeli in tudi tokrat se mi zdi, kaj bi lahko raslo v mojem trebuščku... Pa počakajmo, kaj se bo razkrilo. Itak bomo že na NS probali izvedet, ker sem preveč radovedna. user posted image Za imena sva se tokrat odločila, da počakava, da izvemo, kaj bo... Prvič in drugič sva imela izbrano že kmalu po user posted image .

Auser posted image

(odgovor članu Klara-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Oktobrke 2013
12.2.2013 10:25:28   
Anonimen
Savanah, tudi jst mislim nate... javi se...

Auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Oktobrke 2013
12.2.2013 10:36:02   
ena_štajerka
Ojla! Da se še jaz malo javim. Strašno težko čakam tega 18., da končno vidim mojo pikico in to tam, kjer mora bit in tako, kot bi naj bila po tem času, sicer sem pa ok. Razen bolečih prsi nimam praktično nikakršnih drugih res izrazitih znakov. No, razen izcedka, seveda user posted image . In tudi jaz vsakič letim na wc gledat, da ni slučajno rdeč...

Pa zbujam se ponoči na 2 uri, ko nikoli nisem imela težav s spanjem. Vedno spala kot top, tudi pred najtežjimi izpiti, kakor se zvečer ulegla, tako se zjutraj zbudila, zdaj pa kar nekaj v luft gledam sredi noči... pol pa se mi še sosedov maček hodi dret pred spalnico ob nenormalnih urah in me še dodatno budi... Pa prejšnji teden sem bila 2 dni zvečer čisto uničena... slabosti pa nimam. Včasih se mi zazdi na trenutek, kot da prihaja, ampak je že naslednji trenutek vse ok in kot da nič ni bilo. Bomo videli, slutim sicer, da se ji ne bom popolnoma izognila, ampak vsak nov dan, ko je (še) ni, je dosežek user posted image

V službi sem morala povedat zaradi reorganizacije, saj bom najbrž šla zelo hitro oz. praktično takoj v bolniško (je tako rahlo tvegano delo, pa vozim se vsak dan 150 km, pa že kar častitljivi letnik sem za prvič user posted image )

nejka000, ob priložnosti lahko na seznam dodaš še ostale podatke, torej 1. nosečnost, starost 38 ( sem prava starina v vaši družbi, pa še prvič je zame, ve pa skoraj pol mlajše in vse že izkušene), živim pa v Polzeli.

savanah, kako je kaj s tabo??? Upam, da ok.

Na fb pa se vam pridružim po prvem pregledu.

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Oktobrke 2013
12.2.2013 12:40:32   
fiziološka
Čestitke vsem nosečkam,
Sedaj se vam pa tudi jaz pridružujem k oktobrkam, danes sm mela izredni pregled, ker imam krvave izcedke, ampak trenutno je vse ok, pikica se lepo vidi in tudi srček je lepo utripal. morem vam pa povedat, da me je ta plusek ful presenetil, ker smo se matral 8 let da sva prišla do najine prve pikice, ki je stara sedaj 2 leti in 1 mesec.

Stara sem 33 let, 2nosečnost, 1 otrok in pdp 2.10., pregled 5.3

< Sporočilo je popravil fiziološka -- 12.2.2013 12:42:00 >

(odgovor članu ena_štajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?