Brez orgazmov (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Brez orgazmov (21.1.2013 9:26:42)

Pounce, mogoče ima katera podoben pimer, pa me zanima, če je to normalno.

S partnerjem sva po IVFu, in sva imela do 12 tedna prepoved spolnih odnosov. No sedaj sem v 20 tednu in spolni odnosi so prisotni, vendar so z moje strani brez orgazmov. To se mi zdi ekstremno čudno, saj sem jih prej vedno doživljala.

Ima še katera podobne težave?




ursonok -> RE: Brez orgazmov (21.1.2013 11:07:53)

V nosečnosti se hormoni zelo spremenijo in pri večini žensk to pomeni večji užitek med seksom (na to vpliva tudi boljša prekrvavljenost organov itd.), tako je bilo pri meni v vseh treh N, pri tebi je pa očitno ravno nasprotno. [sm=smiley13.gif]




saramiska -> RE: Brez orgazmov (21.1.2013 11:55:39)

Jaz sem tudi po IVF in lahko zase rečem, da med seksom nisem niti približno toliko sproščena, kot sem bila prej, pa če si še tako govorim, da ne more bit nič narobe. Če si tudi ti napeta, potem je lahko v tem vzrok.




Anonimen -> RE: Brez orgazmov (22.1.2013 12:37:01)

Ja sej to sem že razmišljala, da bi lahko bila vzrok nesproščenost. Samo me moti to, da v samam odnosu uživam, in tik pred vrhuncem se ustavim in ne morem dalje ... [sm=smiley19.gif]




Anonimen -> RE: Brez orgazmov (22.1.2013 13:02:15)

če ti je kaj v tolažbo, nisi edina.. točno tako se dogaja tudi z mano.. v samem odnosu uživam mogoče še bolj kot prej, in sem skos na robu orgazma, ampak čez pa nikakor in nikakor ne pridem..




Anonimen -> RE: Brez orgazmov (22.1.2013 18:06:10)

Tudi pri meni je v nosečnosti drugače in večinoma nimam orgazmov, drugače pa imam ful močne in dolge. Pogrešam. Samo en teden, ko sva bila na počitnicah in sva si seks večkrat privoščila sem prišla na stare orgazme.
Vzroke najdem v motečem trebuhu, nesproščenosti in precej neaktivnem spolnem življenju ker me čedalje bolj boli medenica itd. itd. Ne skrbi, potem se bo vse uredilo.




Anonimen -> RE: Brez orgazmov (27.1.2013 7:17:09)

No vsaj malček tolažbe, da nisem čisto edina. [sm=zmeden.gif] Vem, da je slaba tolažba za vse nas, ampak vsaj nekaj. Danes sem vsaj 3x sanjala sex in vedno sem se zbudila tik pred vrhuncem ... Tako, da niti v sanjah mi ni dano, da ga doživim [sm=smiley36.gif]

No ja, če ne prej se bo potem res uredilo, bomo pač za naše sonče mal počakale. Hvala punce.




Stran: [1]