Viroza (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


divans1 -> Viroza (5.1.2013 11:53:04)

Moj osemmesečnik preboleva virozo, izvid krvi in vode je bil ok, ima vročino in malo driske, kaj mu lahko ponudim razen tekočine, se še dojiva?




nusi -> RE: Viroza (5.1.2013 12:09:23)

glede na starost sta verjetno uvedla že večino hrane, tako da mu pač dajaj normalno za jest kot do sedaj, mogoče ne ravno paprike, paradižnika...teh stavri, ki ga bodo še bolj nagnale. Jaz dajem svojemu kadar ima drisko bolj pocasto hrano, ki zapira, čeprav eni trdijo, da diete niso potrebe pri mojmu tamalmu pomagajo.




ThinkPink -> RE: Viroza (5.1.2013 12:45:16)

Naši so ponavadi pasale juhice. Tako, da ko smo bolani so v igri juhice na 101 način. :)




razglednica -> RE: Viroza (7.1.2013 10:07:50)

juhice, čaj, pa tudi sem imela frutek za piti,
..... ne pozabi na prežgano juho..




Doll -> RE: Viroza (7.1.2013 10:44:26)


IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Moj osemmesečnik preboleva virozo, izvid krvi in vode je bil ok, ima vročino in malo driske, kaj mu lahko ponudim razen tekočine, se še dojiva?


To kar otrok že je.




cilla -> RE: Viroza (7.1.2013 16:24:43)

Prežgana juha za osemmesečnika [sm=zmeden.gif] Prežgana moka in voda, kaj je tuki dobrega za bolnega osemmesečnika?

Kot je rekla Doll - kar je že do zdaj jedel. Če mu pa zaradi slabega počutja hrana ne gre, pa pač probavaš, kaj bi mu pasalo... Moja dva sta med prebolevanjem adeno še najbolj odpirala usta za govejo juhico z dodatki - korenček in meso iz juhe, prepečenec, paštica za otroke,... Tako sta dobila tudi nekaj dodatne tekočine, ker tudi piti nista hotela.




Stran: [1]