je katera zanosila kljub kontracepciji? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> je katera zanosila kljub kontracepciji? (4.1.2013 22:12:39)

Mene pa zanima, če je že katera zanosila kljub kontracepciji? Če ja, me zanima katere tablete ste imele in koliko časa ste jih jemale? Hvala!




Anonimen -> RE: je katera zanosila kljub kontracepciji? (4.1.2013 23:05:11)

Jaz! Jemala sem Yasminelle od 2009 redno, pa sem potem junija 2011 vseeno zanosila. [sm=zmeden.gif]




Anonimen -> RE: je katera zanosila kljub kontracepciji? (5.1.2013 12:21:55)

Js sem od 2002 redno jemala Cilest pa kljub temu 2007 zanosila...




Anonimen -> RE: je katera zanosila kljub kontracepciji? (5.1.2013 14:09:49)

Še ena tukaj, ki je zanosila kljub kontracepcijskim tabletkam. Jemala sem Yasminelle. Jemala sem jih od leta 2008 do maja 2010, ko sem pričakovala menstruacijo, ki pa je ni bilo. Kakšen teden sem počakala, naredila test in je bil pozitiven.




Anonimen -> RE: je katera zanosila kljub kontracepciji? (27.3.2013 10:57:33)

Jaz sem jemala Najprej Cilest potem pa Cerazzete in sem zanosila par let kasneje (ne vem pa točno koliko).




Anonimen -> RE: je katera zanosila kljub kontracepciji? (9.4.2013 17:30:54)

Pozdravljene, da ne odpiram nove teme bom kar tukaj vprasala. A je mogoce katera zanosila kljub polnem dojenju?




Anonimen -> RE: je katera zanosila kljub kontracepciji? (9.4.2013 17:34:38)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene, da ne odpiram nove teme bom kar tukaj vprasala. A je mogoce katera zanosila kljub polnem dojenju?



In kaj ima dojenje z zvezi z zanositvijo? Dojenje ni nobena zaščita. ne živimo v srednjem veku,da tega ne bi znali




petea -> RE: je katera zanosila kljub kontracepciji? (9.4.2013 17:44:40)

Polno in izključno dojenje naj bi 98% zagotavljalo zaščito pred nosečnostjo. A samo, dokler se ne vzpostavi menstrualni ciklus.


Ko dobiš menstruacijo, zaščite več ni.




ronja -> RE: je katera zanosila kljub kontracepciji? (9.4.2013 17:51:10)

oz 14dni prej;) Najprej je ovulacija, ptoem menstruacija, tudi v 1. ciklu po porodu. Dojenje predstavlja zaščito tam, kjer ni veliko hrane in so ženske tako izmozgane, da nimajo m., dokler dojijo, ker telo ne zmore vsega. Sama sem dobila 1. m. pri 6m, ko sem še polno dojila in mala (taprvič) oz. mali (tatretjič) nista dobila še niti kapljice česarkoli drugega, kar ni prišlo iz mene (razen AD3 kapljic). Drugič pa je bilo telo tako izčrpano, da sem jo dobila šele pri 9 m.




Stran: [1]