Timeout expired (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Penny -> Timeout expired (31.12.2012 12:31:23)

Moram nekam napisat, ker me tolk jezi.
Kaj je s tem forumom zadnje dni? Odprem stran in mi pokaže samo polovico seznama tem, spodaj pa piše "bla bla bla Timeout expired bla bla bla". Grrrr no! Da o oknih za odgovore sploh ne govorim ... včasih moram 10x probat, da mi končno uspe!
Saj vem, da je to stara težava, sam lahk bi neki zrihtali no! Mislim, a se tega res ne da popravit?


[sm=smiley15.gif]




m_o_i -> RE: Timeout expired (31.12.2012 12:39:30)

kot se ze lep cas dogaja-streznik pocepne.
mogoce danes dedek mraz novega prinese [sm=jezicek.gif]




Doll -> RE: Timeout expired (31.12.2012 18:27:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Penny

Moram nekam napisat, ker me tolk jezi.
Kaj je s tem forumom zadnje dni? Odprem stran in mi pokaže samo polovico seznama tem, spodaj pa piše "bla bla bla Timeout expired bla bla bla". Grrrr no! Da o oknih za odgovore sploh ne govorim ... včasih moram 10x probat, da mi končno uspe!
Saj vem, da je to stara težava, sam lahk bi neki zrihtali no! Mislim, a se tega res ne da popravit?


[sm=smiley15.gif]




enako,včasih to traja tudi do 1 ure,da kaj napišem.zato se mi sploh ne da več[sm=zmeden.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.1.2013 14:42:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ronja -> RE: Timeout expired (2.1.2013 12:09:34)

Kaj je s tem forumom zadnje dni?

hehe, kje si bila pa prejšnje dni? Mislim, saj to rr dela že odkar pomnim... Verjetno se res trudijo, da bomo manj za računalniki:D.




Penny -> RE: Timeout expired (2.1.2013 12:42:27)

Ne, saj to okno za odgovor mi dela težave že dlje časa (sem pa res bolj nova tu gor), težave s seznamom tem/odpiranjem podforumov so se mi pa res začele šele v zadnjih dneh decembra.


RR team dela na tem, da boste obupale nad forumom in boste več časa preživele z otroci.

Ali pa med rjuhami [sm=jezicek.gif].




Stran: [1]