znižano plačilo-oddajanje stanovanja (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


milki -> znižano plačilo-oddajanje stanovanja (22.12.2012 0:04:41)

A mogoče kdo ve, kako je pri znižanem plačilu za vrtec oz pri rubriki, če oddajate kakšno nepremičnino v mojem primeru, in sicer
smo 5 članska družina in imamo 1 sobno stanovanje, nimamo denarja da kupimo večje, zato naše oddajamo, mi smo šli pa v najem v večje kjer razliko doplačamo. kako gledajo v takem primeru, ker se mi ne zdi logično da bi padla kakšen razred višje zaradi tega, ker oddajam stanovanje, sama sem pa prav tako v najemu???




poli* -> RE: znižano plačilo-oddajanje stanovanja (22.12.2012 9:06:09)

Njih ne zanima, če si ti kjerkoli v najemu in daš vse evre za tvoje bivanje.... jih pa zanima ves tvoj dohodek, torej tudi dohodek, ki ga prejmete s tem, ko oddajate stanovenje v najem. [sm=hudicek1.gif]




mini86 -> RE: znižano plačilo-oddajanje stanovanja (22.12.2012 11:14:02)

kle je samo "fora" kje si ti prijavljena..
če si tam kjer dejansko živiš ja padeš višje ker se ti to kar oddajaš avtomatično šteje za dobiček..žal..


pa še primer kolegice..
do sedaj je imela vrtca cca. 130€..sta se z njenim poročila in je v dar od očeta dobila hišo ki sta jo seveda prepisala nanjo..selili se bodo l. 2014 ker so do takrat najemniki notri, onadva pa živita v garsonjeri do takrat.
in zdj jo septembra ko dobi odločbo skoraj kap..za nazaj ima za plačat 900€, naprej bo pa morala plačevati 190€ vrtca..
razlaga-ker oddaja v najem se smatra to za dobiček..

no zdj se je pač tm prjavla in se bo od takrat naprej smatralo kokr da tm živijo..kok kvadratov, a je to baraka, al vila njih NE zanima..tko je bilo rečeno na csd




Stran: [1]