Ikea otroska mizica (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


MTFP -> Ikea otroska mizica (17.12.2012 22:20:15)

Pozdravljene,

zanima me ce ima katera izkusnje z tole mizico in stolcki?
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50178411/
in cca. do katerega leta je uporabna.

p.s. ce gre pa katera iz Lj morda ta teden v Ikeo, in bi bila pripravljena prinesti, bi bila sploh vesela (placam v naprej)... no ja saj vem da verjetno ni upanja, samo vprasam vseeno...

lp vsem




mini86 -> RE: Ikea otroska mizica (18.12.2012 8:51:05)

mi imamo že dve leti tole in je super..sem takrat kupila še od kolegicam otrokom za dedka mraza in so vsi zadovoljni..
edino če odrasli prevečkrat sedijo na stolčkih radi počijo-pač zamenaš tisto dilo in je stvar rešena[sm=smiley1.gif]
defenitivno priporočam nakup




Pinas -> RE: Ikea otroska mizica (18.12.2012 19:09:08)

Mi jo imamo,sedaj bo dve leti in je super,definitivno dober nakup.[sm=bravo.gif]




Melia -> RE: Ikea otroska mizica (18.12.2012 20:44:19)

se tudi jaz strinjam s predhodnicami....super nakup.
mi jo imamo sicer šele pol leta ampak zelo uporabna.

odrasli pa morajo na teh stolčkih res bolj rahlo sedet....

lp!




MTFP -> RE: Ikea otroska mizica (18.12.2012 21:30:48)

Hvala vam, saj tudi cenovno se mi zdi najbolj ugodna, ker kar sem pri nas gledala so cene kar navite. Samo se do nje je treba priti. Ocitno do bozicka ne bo nic... No upam da bo vsaj do februarja ko praznujemo rojstni dan kdo od bljiznjih sel kaj v Ikejo. Ce pa bo pa ketra hodila in ji nebi bilo odvec se pa priporocam. Kot sem rekla denar dam vnaprej :)

Lp in hvala vsem




m_o_i -> RE: Ikea otroska mizica (18.12.2012 21:39:50)

jaz sem tako mizico, en stolcek in klop dobila pred dvema letoma v dipo-tu. klop se "odpre", tako da je se prostor za kako igracko shranit.
placala sem 19 al 18(ne vem vec tocno; blo je pa pod 20 evri), namesto 50€, ker so imeli neko razprodajo[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]