RE: CSD (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Maleal -> RE: CSD (19.12.2012 12:59:36)

Kako dolgo pa rabijo da ti pošljejo odgovor koliko dobiš otroškega dodatka in koliko vrtca??




ronja -> RE: CSD (19.12.2012 22:41:07)

Danes sem oddala, pa so rekli, da do konca januarja skoraj gotovo še ne bo.




Maleal -> RE: CSD (20.12.2012 9:34:43)

Ja super,bo se spet zavleklo kot lani,pol bomo pa mogli spet za nazaj plačevat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]-banda....




felicia -> RE: CSD (20.12.2012 10:05:50)


IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Ja super,bo se spet zavleklo kot lani,pol bomo pa mogli spet za nazaj plačevat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]-banda....



Ja to je njihov namen na CSd-jih, da zavlačujejo pa ne izdajajo odločb.[sm=zmeden.gif] Sej ne, da bi imele referentke en kup dela še od prej pa dnevno pride cca 300 novih vlog, poleg tega se odloča še o denarnih soc. pomočeh, varstvenih, najemninah in ponekod žal še vedno o štipendijah. Poleg vsega pa potem odvisnost od raznoraznih računalniških sistemov, serverjev. pa še to, da sprejemajo stranke trikrat na teden, torej lahko izdajajo odločbe dvkrat na teden (če ne delajo ob vikendih) brez motenj(razlaganja vloge, pravic in podobno). Sem vedela, da ta "banda" zanalašč noče izdajat odločb. Sicer pa je itak brezveze, ker bo jutri konec sveta[sm=smiley29.gif]




rozilu -> RE: CSD (21.12.2012 10:09:00)

IZVIRNO SPOROČILO: petea

poli*,
morajo se držati zakona, drugače tega ne morejo pričakovati od nas [sm=zmeden.gif]

(zadnji) periodični prihodki se NE smejo šteti kot premoženje, seveda pa se večina ljudi ne pritoži, če to ne vpliva na določitev razreda



Nam so tudi upoštevali med premoženje nekaj, kar je bilo na TRR. Ne vem pa točno kaj, ker številka se ne ujema z ničemer. Na dan oddaje vloge sem imela glih 100€ več kot so mi upoštevali, na dan izdaje vloge sem imela pa veliko več gor (ker je blo po plači). Mogoče so pa res odšteli plačo, samo se spet cifra ne ujema... Ne razumem res.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]