|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste povedale?
16.12.2012 17:24:54   
*sončka*
Midva sva domačim (staršem, sestram in bratu) povedala v 5 tednu. Tudi če bi hotela skrivati nebi mogla, ker mi je veliko slabo in hodim po svetu bleda. Ostali pa bodo izvedeli po nuhalni. Sicer to ne bo izgledalo tako da bova kje javno objavila ali pošiljala maile. Pač če se bomo s kom videli, če vprašajo je kaj novega bova z veseljem povedala da pričakujeva user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj ste povedale?
16.12.2012 17:48:06   
katniss
Midva sva starsem oz. druzini povedala pri 5.tednih. Ostalim pa po pregledu v 12.tednu oziroma odvisno od tega, kak sma koga srecala.
user posted image

(odgovor članu *sončka*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj ste povedale?
16.12.2012 19:47:53   
uršikazala
Jaz se komaj zadržujem da ne povem prav vsem, ampak morem upoštevati svojega partnerja, ki želi da počakava vsaj do prvega pregleda. Staršem sva sicer že povedala, ampak jaz bi šee user posted image
Mi j pa res grozno bit tiho, sploh ker mi je danes žena, parterjevega prijatelja povedala da pričakuje in je celo v istem tednu kot jaz.
AAAAaaaaa, jezik sem si skoraj pregriznilauser posted image user posted image , ampak mi je uspelo zadržat

še 10 dni pa lahko izblebetam

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj ste povedale?
16.12.2012 19:59:45   
NeJa88
Midva sva povedla ožjim domačim po prvem pregledu, potem pa počasi še ostali žlahti. Začuda na vasi ni nič okrog šlo, tako da sva vsem lahko midva povedala, tam nekje od NS naprej :)

(odgovor članu uršikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!