Prosim, če izpolnite anketo za seminarsko nalogo (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Beckie -> Prosim, če izpolnite anketo za seminarsko nalogo (8.12.2012 10:29:15)

https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dHZiVmtMUnhGdWF1SEFva2dUZ0g2WWc6MQ

Hvala [sm=smiley1.gif]




benika -> RE: Prosim, če izpolnite anketo za seminarsko nalogo (8.12.2012 11:56:25)

Sem.




petea -> RE: Prosim, če izpolnite anketo za seminarsko nalogo (8.12.2012 12:05:02)

Kaj je mišljeno s ''koliko v povprečju zapravite za darila?''

- na leto - torej koliko povprečno vsako leto porabimo za darila,
- po osebi - torej koliko bomo letos povprečno plačali za darila po posamezni osebi?




poli* -> RE: Prosim, če izpolnite anketo za seminarsko nalogo (8.12.2012 13:38:32)

Tudi jaz sem [sm=smiley1.gif]

Petea, glede na to, da je tema "decembrska", sprašuje, koliko boš dala za miklavža, dedka mraza in božička za vse obdarovance skupaj (ne za rojstni dan)- vsaj tako sem jaz razumela.




Beckie -> RE: Prosim, če izpolnite anketo za seminarsko nalogo (8.12.2012 14:25:31)

Hvala vsem ki ste rešili, še 870 rešenih anket manjka, tako da prosim lepo, če pošljete naprej, ali pa če vi še enkrat rešite [sm=jezicek.gif]

Petea, mišljeno je koliko boš v decembru zapravila za vsa darila skupaj - kot je že poli* razložila (najlepša hvala [sm=smiley1.gif]).




Ženkica -> RE: Prosim, če izpolnite anketo za seminarsko nalogo (8.12.2012 15:33:18)

rešeno :)




sunny24 -> RE: Prosim, če izpolnite anketo za seminarsko nalogo (9.12.2012 11:48:30)

Rešila...Ampak mislim, da ti manjka še kaka možnost pri odgovoru okoli jaslic-mi jih namreč sploh nimamo in jih ne postavljamo in pri pirotehniki, ki je ne kupujem. Če pa na to ne odgovoriš, ti ne pusti končat ankete...




Stran: [1]