Iščem račun (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


kokosh -> Iščem račun (4.12.2012 15:14:18)

Pozdravljene.

Za darilo sem pred kake pol leta dobila WMF mečkalo za pire krompir (http://www.wmf.de/shop/de_de/kartoffelstampfer.html ), ki pa je že doživelo bridek konec (preveč lep, da bi bil uporaben). Problem je, da ne morem uveljavljati garancije/ reklamacije, ker seveda nimam računa (oseba, ki je darilo kupila nekje v LJ- Muller ali Lesnina, ga pa seveda tudi nima več).

Moja prošnja je torej sledeča: Iščem lastnico te zadeve, ki še ima račun in ga je pripravljena posoditi za uveljavljanje reklamacije.

Hvala [sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]




Katy78 -> RE: Iščem račun (4.12.2012 17:41:04)

Jaz imam istega ampak že kakšnih 5 let tako da računa nimam več ampak ni pa mi jasno, kako da je doživel bridki konec? [sm=smiley36.gif] Jaz ga precej uporabljam pa še nič ne kaže, da bi šel k [sm=hudicek1.gif].




kokosh -> RE: Iščem račun (4.12.2012 17:49:43)

Ročaj se je odlomil stran na obeh straneh, kjer je privarjen na ovalno mečkalo z luknjicami in ostal v loncu pireja [sm=hudicek1.gif]




Tippi -> RE: Iščem račun (4.12.2012 17:56:03)

ampak ni pa mi jasno, kako da je doživel bridki konec?


Stvari štampajo kot po tekočem traku in čist nič ni čudno, da se nekaterim izdelkom od toliko njih, kaj zgodi [sm=smiley36.gif] še pri raznorazni tehniki (pralni stroj, televizija), ki koštajo mnogo več, se dogajajo takšne "tovarniške napake".

upam, da dobiš račun!




jakaracman -> RE: Iščem račun (4.12.2012 18:43:07)

Točno to se je meni zgodilo, enako brez računa.[sm=smiley13.gif]




Stran: [1]