Ronja (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Tutan -> Ronja (29.11.2012 17:06:42)

Ker sem parx zasledila, da kupuješ stanovanje v LJ.
Na Celovški (mislim), bodo prodajali Vegradova stanovanja za 1/5 manj od ocenjene tržne vrednosti.
Če ti pomaga kaj...[sm=smiley1.gif]




ronja -> RE: Ronja (30.11.2012 11:04:42)

Hvala, bova pogledala:). Tudi če ne bova tam nič našla, nama bo to posredno pomagalo, ker se bo končno začelo premikat tole mrtvilo, kjer vsi kar čakajo, banke stanovanj ne prodajo in potem majo nepremičnine rahlo do pretežno nerealne vrednosti... Sploh večja stanovanja so takoj kao luksuzna in temu primerno luksuzne cene...




ZARA -> RE: Ronja (30.11.2012 11:12:48)

Jst v Vegradova ne bi šla. Da nima Hilda kakšne dosmrtne služnosti kje zavedene. [sm=jezicek.gif]




ronja -> RE: Ronja (30.11.2012 11:42:00)

[sm=jezicek.gif]
No, punci sta ugotovili, da to pri nama nekam dolgo traja, pa sta glihkar SPET naredili našo novo hiško - iz legokock[sm=jezicek.gif] (sem morala nujno it dat gor streho[sm=jezicek.gif]). Ima vsak svojo sobo, ampak onidve mata vseeno pograd, ker jima je tko všeč (ja, to je vse iz legota:D), pa velik vrt spredaj,... mislim, moram priznat, da bi kar podpisala tak tloris[sm=smiley36.gif]. Mogoče bi mal razmislila o unem živalskem vrtu, ki ga mamo za hišo... ampak sicer pa - faci sta![sm=smiley1.gif]




majčica1508 -> RE: Ronja (30.11.2012 19:29:25)

Tutan....kje si to slišala,prebrala.......ker stečajni upravitelj je povedal,da bo dal v prodajo
331 stanovanj po 2000€/m2+parkirišča
V tista stanovanja pa jaz nebi šla,če mi jih kakšen podari

Sploh več nevem kake so realne cene po SLO....Sva gledala en poslovni prostor na obali,o ceni sploh nebi
govorila(saj so zmešani)




ZmajTolovaj -> RE: Ronja (30.11.2012 22:38:32)

Realnih cen ni, oziroma realna je tista, kar ti kdo ponudi. Ponudba in povpraševanje. Toliko praznih stanovanj je na trgu, cene pa nikamor ne padejo. In vse stoji. Midva zdaj prodajava stanovanje in sva imela par interesentov, ampak sva tudi dala malo nižjo ceno od drugih, ki se prodajajo tudi že več kot eno leto (jaz sem dala oglas gor prejšnji teden).




mateyka -> RE: Ronja (1.12.2012 0:09:50)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Mogoče bi mal razmislila o unem živalskem vrtu, ki ga mamo za hišo... ampak sicer pa - faci sta![sm=smiley1.gif]


ti pa tud ne razumeš - namigujeta ti, da bi bila rožna dolina, blizu zoo-ja ta prava lokacija zanjo, duh [sm=smiley36.gif]
sicer - to bi bla zanimiva lokacija tud za mene oz. nas [sm=jezicek.gif]




Tutan -> RE: Ronja (1.12.2012 14:11:08)

Rožnik je meni edina in TOP lokacija v Ljubljani, kamor bi se selila, če bi se bila primorana selit [sm=smiley1.gif]
Majčica iz enega pogovora, naj bi pa sedaj bilo tudi v medijih.
Cene v LJ pa tako ali tako niso normalne. Pomojem je cena stanovanja identična ceni parcele+novogradnje ali montažne gor. Ampak kolikor sem od Ronje prebrala, ona ne gre na periferijo [sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: Ronja (1.12.2012 16:07:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Ampak kolikor sem od Ronje prebrala, ona ne gre na periferijo [sm=smiley36.gif]


ronja je preveč zbirčna; da dam primer
http://www.youtube.com/watch?v=Xe1a1wHxTyo
[sm=smiley36.gif]




ronja -> RE: Ronja (3.12.2012 12:12:27)

ti pa tud ne razumeš - namigujeta ti, da bi bila rožna dolina, blizu zoo-ja ta prava lokacija zanjo, duh

midva sva TAKOJ za! Rožna je IDEALNA lokacija! Glede vsega, razen glede cen[sm=jezicek.gif]

mateyka, ronja ve, kaj hoče in bo že našla nekaj;). Nas je pač veliko in je treba na vse člane mislit[sm=smiley36.gif]. pa če daješ vse prihranke za nazaj in za naprej, je fajn razmislit. Ne mislim delat napake svojih staršev - onadva nista mela izbire, jaz jo pa mam;).




mateyka -> RE: Ronja (3.12.2012 12:43:25)

oh, narobe si razumela; nisem mislila,da je tvoja hci zbircna, ampak ti - glede na vse kar bi rada mela pod "check", glej yorkshirce kok so skromni [sm=smiley36.gif]




ronja -> RE: Ronja (3.12.2012 12:46:37)

oh, narobe si razumela; nisem mislila,da je tvoja hci zbircna, ampak ti - glede na vse kar bi rada mela pod "check"

Ja, saj sem tudi sama tako vzela - ronja z malo sem jaz tu ona je z veliko začetnico;). Saj pravim - delava kompromise, gledava, kje bi jih delala, samo se vse stvari malo spreminjajo vmes in pač zakaj ne bi našli nekaj, kjer nam bo res všeč? Če se že selimo za celo življenje?;)




mateyka -> RE: Ronja (3.12.2012 12:54:40)

ah, kaj je pa z "we were happy BECOSE we were poor" in "money doesnt bring you happines" (check the link)? [sm=jezicek.gif]




ronja -> RE: Ronja (3.12.2012 13:35:55)

NIsem gledala, ni pogojev (3 froci = 3 glasilk;). Mislim, da te to, da si reven še ne naredi srečnega. Pa tudi to, da si bogat ne. Ene stvari so lažje, če si reven, ene pa če si bogat (slednjih je mogoče mal več;). Fajn je, da lahko otrokom nudiš to kar se ti zdi pomembno, sicer si v stresu. Včasih pa potem, ko pogledaš od daleč, vidiš, da niti ni take panike, kot se tebi zdi;). Jaz bi jima rada nudila vrt, pa igrala, pa potem pač gremo v park (recimo zdajle), j* ga, can't have it all at the same time;).




mateyka -> RE: Ronja (3.12.2012 14:01:13)

eh, pol pa itak brez veze - to je tko, če nisi slišal vica, se ne moreš smejat njegovemu pointu, a ne? [sm=smiley17.gif]




Stran: [1]