tatu (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mini86 -> tatu (24.11.2012 12:12:43)

spomladi bi si dala na zapestje-na zunanji strani tetovirat datume od otrok..
bi pa imela pod tema dvema datuma-če ma katera kakšne hude številke v glavi se priporočam, še kakšen napis..

ampak kašen..

ideje rabim[sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.11.2012 0:22:33)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Tippi -> RE: tatu (25.11.2012 21:40:26)

Jaz ideje zate nimam, imam pa zase ful idej, čeprav imam že en tatu, ki se mu bo pridružil še eden. Bi ti pa "položila na srce", če dovoliš. Ne išči med ljudmi idej, ker tatu "mora" biti samo tvoj in od nikogar drugega. Namen tatujev jaz vidim mnogo globje, kot le modno muho. pa zdaj ne mislim, da to velja zate, vendar ko gledam, predvsem mladino, si dajejo tatuje zato ker je moderno, ali da bo izpadlo ful kul. Dobro, saj tudi to ni slabo, ampak prvoten namen bi moral biti drug. zato si zaželi sama vrstice, ki ti bodo največ pomenile v življenju, obliko pisave pa jih imaš na internetu ogromno. vem, da sem bolj malo pomagala, pa vseeno.
želim ti čim lepši tatu :)




dreamhorse -> RE: tatu (26.11.2012 14:23:41)

Se strinja s Tippi Mini, tatu mora biti tvoj, ne od koga drugega...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.11.2012 18:15:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Tippi -> RE: tatu (26.11.2012 18:22:42)

Metulj klele pobrskaj, je kar nekaj vrst pisav. če še kaj najdem, pridem nalepit link [sm=smiley1.gif] eno tujo stran sem enkrat našla po naključju, je bila res odlična. mogoče če kdaj spet naletim na njo, ko bom v fazi srfanja po netu, pa ti pridem pripopkat link. če ne boš do takrat imela že tatuja [sm=smiley1.gif]

http://damiens-tattoo.com/foto/thumbnails.php?album=33




Tippi -> RE: tatu (26.11.2012 18:25:28)

Aja še to. Ko boste tik pred tem, da boste imele tatu, se boste v tatoo studiu lahko ogledale tono materiala. od idej, do vrst pisave. vsaj ta boljši studii imajo res veliko na izbiro. potem lahko pa tud mal pokombiniraš, še kakšno svojo idejo in imaš res unikat.ponavadi je res tako, da se ljudem tam utrne ideja, kako bi imeli. in si potem vzameš še čas, en teden, dva, al pa mesec, dva in izoblikuješ pravo sliko, ki bi jo potem imel.




LuLu -> RE: tatu (26.11.2012 18:34:41)

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

in si potem vzameš še čas, en teden, dva, al pa mesec, dva in izoblikuješ pravo sliko, ki bi jo potem imel.
Jaz sem imela od ideje do realizacije cca 15 let...  huh... kakih 5.000 noči za prespati...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Tippi -> RE: tatu (26.11.2012 19:11:53)

Jaz sem imela od ideje do realizacije cca 15 let... huh... kakih 5.000 noči za prespati...user posted image


heheh ampak maš ziher tazga, ki se ga ne sramuješ in se ne kesaš, da si si ga dala. torej se je splačal teh 5000 noči.[sm=smiley1.gif]




LuLu -> RE: tatu (26.11.2012 19:25:49)

Tippi,
ne ni mi žal. Dobro vem, da bo z mano do konca. Ampak hudič je ta, da se moram malo nazaj držati, da ne grem po še. Sem si kot največji mazohist zaželela še pikanja po telesu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
Bo še tatujev, ziher, samo, da skupaj sliko sestavim.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.11.2012 20:38:33)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]