Bolniška-če mogoče katera ve (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


yenny -> Bolniška-če mogoče katera ve (24.11.2012 9:20:49)

Zaradi določenih zdravstvenih težav sem bila nekaj mesecev na bolniški.
Prejšnji teden mi je komisija zaključila bolniško,šla sem v službo in se tudi sama prepričala,da je moje zdravstveno stanje sicer boljše,nisem pa še sposobna opravljati svojega dela.[sm=zmeden.gif]
Ne gre zato,da se mi ne da,ali pa,da bi na vsak način želela biti doma,daleč od tega,enostavno nisem sposobna.[sm=smiley13.gif]
Nekaj sem brala,da osebni zdravnik ne more odpreti ponovne bolniške za isto diagnozo,kot ti je komisija zaključila bolniško.[sm=zmeden.gif]
Kaj lahko sploh naredim?[sm=smiley3.gif]




benika -> RE: Bolniška-če mogoče katera ve (24.11.2012 9:25:17)

Seveda ti lahko ponovno da predlog za podaljšanje bolniške. Greš nazaj. poveš. da si delala. da nisi sposobna za delo in ti ponovno odpre bolniško. Je pa res, da mora med prekinitvijo iz strani komisije ter ponovnim odprtjem bolniške minit nekaj časa. Koliko pa nisem ziher. Mojemu partnerju so na tak način podaljševali bolniško.




Paštetka -> RE: Bolniška-če mogoče katera ve (24.11.2012 9:27:11)

Na vsako stvar se lahko pritožiš. Če je rok za pritožbo že potekel, pač napišeš, da si to ugotovila šele, ko si šla delat. Vendar tudi tu moraš paziti, da ne preteče (ne vem na pamet koliko dni, bi morala pogledati) verjetno ne manj, kot 15 dni, od dneva ugotovitve tvojega stanja. Zraven. Priložiš še mnenje zdravnika, delodajalca.




Stran: [1]