Voščilnice (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


takotako -> Voščilnice (23.11.2012 23:33:02)

Ker ravno končujem naše voščilnice, me zanima kok pa jih vi kaj pošiljate? ker jaz jih mam tam okrog 25, mami 20, moj otrok pa 10.




belakrajina -> RE: Voščilnice (24.11.2012 20:28:48)

meni osebno so še vedno všeč voščilnice in osebno voščilo, ne maram sms-ov :=((. Pri nas jih napišemo tudi okoli 25.
lp, H




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.11.2012 21:11:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




matkica -> RE: Voščilnice (25.11.2012 6:26:17)

jaz jih ponavadi napišem in pošljem okrog dvajset.




josephine27 -> RE: Voščilnice (25.11.2012 9:49:41)

Mi običajno pošiljamo zadnji teden pred Božičem in sicer samo babicam, prababicam in mojim tetam. Prijateljem in ostalim bolj mladim pa kar sms pošljem.





klaja -> RE: Voščilnice (25.11.2012 15:49:22)

Tudi jaz ne maram sms-ov ali mms-ov, sem pristaš doma izdelanih voščilnic in napisanih na roke. Pri izdelavi mi pomagajo otroci, jih pa pošljem okoli 25 - 30.




pelin -> RE: Voščilnice (26.11.2012 17:39:36)

Pri nas doma tudi vsako leto delamo voščilnice...tudi zdaj ko sta mulota že večja, se tega radi lotimo vsi skupaj...rezervirane imamo ponavadi  večere v prvem adventnem tednu, ko proizvodnja steče s polno paro....naredimo jih ponavadi okrog 40-50. Za naše namene jih nekaj pošljemo, tistim bolj oddaljenim prijateljem in sorodnikom, v veliki večini, pa jih priložimo  zraven k darilom za vse , ki jih obdarujemo....en del jih vsako leto podarimo...včasih za kakšno dobrodelno akcijo, največkrat pa je to kar naš prispevek na šolskem in vrteškem božičnem bazarju...osebno sem glede teh voščil staromodna in sem tudi jaz mnenja, da je edino pravo nadomestilo voščila v obliki toplega stiska rok, za ljudi, ki ti nekaj pomenijo ,pač  na roke napisana voščilnica ....sporočila preko telefonov in računalnikov se tako celo leto poslužujemo za bolj suhoparne zadeve. 




Stran: [1]