če ima katera Tiny Love Activity Centre... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


tulpek -> če ima katera Tiny Love Activity Centre... (17.11.2012 10:43:52)

in ga ne potrebuje več, bi ga z veseljem odkupila

link:

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=Activity+Center+Tiny+Love&_sacat=0&_odkw=Developlay+Activity+Center+Tiny+Love&_osacat=0&_from=R40





m_o_i -> RE: če ima katera Tiny Love Activity Centre... (17.11.2012 17:39:49)

iii, a tole se se da kupit!? sem mislila, da je to neka prastara zadeva[sm=smiley36.gif]
so ga imeli v razvojni ambulanti in je Eliasu bil nenormalno vsec-sploh oni pajacek, ki ven skoci [sm=smiley1.gif]
eno leto sva tja hodila in vsakic je na tole pritiskal...




tulpek -> RE: če ima katera Tiny Love Activity Centre... (17.11.2012 19:06:31)

Ah, js sem pa že mislila, da imaš kaj za prodat, še z dostavo ne bi bilo problema... sva pa očitno hodili (oz. mi še hodimo) v isto razvojno in tudi našemu je grozno všeč, zato pa iščem... v prodaji v slo tega žal ni več.




m_o_i -> RE: če ima katera Tiny Love Activity Centre... (17.11.2012 19:41:28)

ce hodita v Velenje, potem je ista stvar

drugace pa-ce smem: jaz sem mu nabavila par stvari, ki so mu bile vsec (kuhinja kot v razvojni-ceprav je fant-, kocke kor v RA, vozicek za puncke-ker ga ni spustil iz rok, ko smo bili na obisku pri punckah), pa mu niso bile(vec) tako zanimive...
se one [sm=hudicek1.gif] PVC zogice v sotoru smo navlekli domov(jaoooj, kak sem jezna na njih!!! samo pobirala sem jih po celem stanovanju), zdaj pa jih imam na omari[sm=smiley36.gif]


ce je skoz na dosegu rok, potem zgubi atraktivnost...




tulpek -> RE: če ima katera Tiny Love Activity Centre... (17.11.2012 20:14:20)

moi, ja v velenju.... sicer js sploh nič ne kupujem, ker imamo od prvega kar dosti igrač, samo tole mi je pa tak všeč :) sicer pa ja, ko je enkrat doma, ni več tako zanimivo, to sem že ugotovila.
Itak sem pa mogla kupit tiste kocke (če misliš tist, kjer so 3 take fajn noter, pa nekaj se pritisne in zavrti, pa še nekaj for je), ker sem v nekem trenutku spoznala, da ta moj revček še niti ene lastne igračke ni dobil in je 3letnik nor na njih tamali (7m) pa jih samo začudeno gleda...




LiliMia -> RE: če ima katera Tiny Love Activity Centre... (19.11.2012 0:14:52)

http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/igrace/didakticne-poucne-igrace/tiny-love-obojestranska-glasbena-plosca-1283191337.html




tulpek -> RE: če ima katera Tiny Love Activity Centre... (19.11.2012 8:15:05)

Sem kontaktirala, pa ni odgovora...




Stran: [1]