Ustni higienik Ljubljana/Kranj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Julija08 -> Ustni higienik Ljubljana/Kranj (13.11.2012 15:38:20)

Zadnjič sem bila pri svoji zobarici in sem želela, da mi sčisti zobni kamen, pa je rekla, da tega več ona ne dela in naj grem k ustnemu higieniku.
Dala mi je tudi vizitko od enega.
Ko sem pa klicala me je pa skor kap, ker za tistih 15 minut dela računa 70€!!!!
Meni se to zdi čist tomuch...a mogoče ve kdo za kakega bolj ugodnega ali so povsod tako divje cene???




*pepelka* -> RE: Ustni higienik Ljubljana/Kranj (13.11.2012 17:25:55)

Moj zobozdravnik ima baje sedaj ceno 50€. Pa to tko z veseljem naredi, ker lahko zaračuna... :)




jakaracman -> RE: Ustni higienik Ljubljana/Kranj (13.11.2012 18:45:46)

Bila pri večih ustnih higienikih računajo od 70 pa tudi do 120. Vejemi, da na stolu ne boš 15 min amak 1 uro. verjetno je najceneje, da si greš ščistit na stomatološko kliniko. Sčistijo ti ga študentje -higieniki, to niso študentje stomatologije nazadnje je bilo 50 eur. Prideš pa tudi večkrat za to ceno. Tisto, kar počne kar nekaj zobozdravnikov , da v 15 min sčisti kamen in računa 60 eur NI čiščenje kamna, poliranje peskanje zob itd.., pregled žepov...




bubu_bibi -> RE: Ustni higienik Ljubljana/Kranj (13.11.2012 18:49:43)

jakaracman - bi lahko napisala kaj več o tem čiščenju na stomatološki? to poteka samo ob določenih urah ali lahko tudi popoldne? hvala vnaprej!




m_o_i -> RE: Ustni higienik Ljubljana/Kranj (13.11.2012 19:39:54)

moja zobozdravnica tudi vzame 50 ojrekou[sm=smiley3.gif]

ko sem zadnjic vprasala, kolko stane, je rekla 50 in da se lahko kuj na stol vsedem. ker pac ne moram biti tiho, sem ji rekla, da bova pocakali, da bom kreditno sposobna[sm=jezicek.gif]

in ja...kako uro obdeluje vse skupaj...




jakaracman -> RE: Ustni higienik Ljubljana/Kranj (13.11.2012 20:21:09)


IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

jakaracman - bi lahko napisala kaj več o tem čiščenju na stomatološki? to poteka samo ob določenih urah ali lahko tudi popoldne? hvala vnaprej!

Jaz sem klicala na Stomatološko kliniki in so mi dali telefonsko. Včasih so to delali celo brezplačno, oz. je bil sponzor. Potem se naročiš, je točno določen dan , takrta je bil mislim da sreda, vedno popoldne. Dobiš študenta, pregleda ti stanje zob, izpraša. Nato čisti, pregleda mentor zobozdravnik, nato prideš še enkrat oz 2x. Dajo ti nasvete.Jaz sem takrat plačala 40 eur. Potem so vsako leto malo podražili. Najbolje, da pokličeš centralo KC 015225050, prosiš telefonsko Stomatološke klinike, nato rečeš da se zanimaš za čiščenje zobnea kamna pri ustnih higienikih-
Lahko pa izbereš lažjo pot, že izučenga ustnega higienika[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




mini86 -> RE: Ustni higienik Ljubljana/Kranj (14.11.2012 13:22:41)

v zd polje je cena 45€




nejcko -> RE: Ustni higienik Ljubljana/Kranj (14.11.2012 22:01:46)

Jaz sem zadnjič skoraj s stola padla, ko mi je moj zobar v ZD računal 70 evro. Dve ali tri leta nazaj sem plačala 18 evrov.
Katastrofa [sm=smiley13.gif]




Julija08 -> RE: Ustni higienik Ljubljana/Kranj (15.11.2012 15:25:15)


IZVIRNO SPOROČILO: mini86

v zd polje je cena 45€





imam vizitko ravno za polje, pa je baje cena 70€ [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




Stran: [1]