Aparat za sladkorno peno (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Paštetka -> Aparat za sladkorno peno (28.10.2012 11:02:59)

A je res tak šit kot pišejo ali je OK. Enega gledam na Bolhi, pa sem mislila malemu malo RD popestrit s tem.
A se res pregreva, da lahko narediš 2 penici, pa še to traja celo večnost?
A se lahko uporabijo navadne palčke za ražnjiče in navadni cuker v prahu?
Hvala.




nyna84 -> RE: Aparat za sladkorno peno (28.10.2012 15:20:17)

Če mi doma to nabavimo, bomo kmalu vsi brez zob in s sladkorno [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




*bubi* -> RE: Aparat za sladkorno peno (28.10.2012 20:42:02)

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Če mi doma to nabavimo, bomo kmalu vsi brez zob in s sladkorno [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]



sem jaz tudi najprej na to pomislila [sm=smiley36.gif]

paštetka, si ziher, da sladkor v prahu not vsipajo? Meni se zdi, da kar kristalnega.

aja, aparat za kokice bi bil boljša alt_ernativa [sm=smiley2.gif]




takotako -> RE: Aparat za sladkorno peno (28.10.2012 20:51:47)

Pri sosedih so ga imeli letos na rd-pa je je bil bl en šit... Baje da rabiš prov ta prav sladkor za to...[sm=zmeden.gif]




Paštetka -> RE: Aparat za sladkorno peno (29.10.2012 7:20:32)

Hvala za mnenja, sem ravo prišparala 20€ [sm=jezicek.gif]
Mi sicer nismo neki fani za sladko, tako da ne obstaja bojazen za zobke, sem mislila le, da bi malo popestrila s tem rojstni dan, da bi zgledalo bolj kul. [sm=smiley36.gif]
Sem brala malo po drugih forumih in pišejo, da gre navaden cuker noter, pa z jedilnimi barvami lahko pobarvaš.




ronja -> RE: Aparat za sladkorno peno (29.10.2012 11:07:27)

Kolikor sem raziskovala, daš not navaden kristalen sladkor (če želiš obarvan) in to je to. Sem pa gledala enkrat, da se da to reč naredit sam doma in mi je fuuuul zanimivo - čez par let, ko bojo otroci že palili na take malo zahtevnejše projekte... bo to super[sm=smiley1.gif]. Seveda domača varianta dela verjetno nekak tako dobro kot po opisu tale kupljena, ampak mislim, da je bolj fora v dogodku kot produktu:).




tečla -> RE: Aparat za sladkorno peno (29.10.2012 13:37:17)

Mi smo ga dobili za darilo in je pravi...lovilec prahu. Če hočeš kaj večkot eno saldkorno vatko nardit traja celo večnost, pa še topit se takoj začnejo, vatice namreč...
Naš dela na sladkor v prahu.
Mi smo ga zaštaralali 3 krat, zdaj pa krade prostor...




Stran: [1]