Ideje za fore ob obletnici (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


NoBady -> Ideje za fore ob obletnici (27.10.2012 21:53:55)

Pozdravček vsem.
Išče se kdo ki ima kakšno idejo kaj pripravit tastu za 50let ??? lahko kakšno izkušnjo napišete, ziher ste že bli na kakšni okrogli (30,40,50,60...) ki so kaj smešnega pripravili...

po netu sem neki brskala, pa nič konkretnega našla, tako da linkov ne rabim, razno če je res kaj, ampak sem že ogromno pregledala in me vrže na stran ki sploh ne obstaja več [sm=zmeden.gif] al so se menili tako da so si na mail pošiljali [sm=smiley1.gif] skratka nič nimam ... [sm=smiley13.gif]

razmišljam o tem, kot se spomnim je moj če za 50let dobil eno palco z zvončkom in polno zelišč pa še gor in potem je imel en stric govor... to bi tud jaz naredila, pa ne vem kaj se stric govoril, da je izpadl smešno...

potem za darilo mu bomo kupili harmoniko in se ubadam s tem kako mu harmniko dat da bo res presenečen, v več škatelj zavit in mu najprej dat čist ono malo otroško??? pač res bi se potrudla pa mu neki posebnega pripravla, pa rabim pomoč... in upam da sem se na pravi naslov obrnila... razmišljajte debatirajte z mano [sm=smiley36.gif] bom zelo vesela [sm=bravo.gif]

papa[sm=smiley9.gif]




malaMravljica -> RE: Ideje za fore ob obletnici (27.10.2012 22:04:17)

Jaz imam eno idejo glede harmonike ampak le, ce je ze nono oz dedek. V tem primeru bi nabavli eno otrosko mini plasticno harmoniko in bi na njo igral z otrocki koncert, vsak otrok en instrument, pa se pojejo lahko zraven.




NoBady -> RE: Ideje za fore ob obletnici (27.10.2012 22:09:59)

malaMravljica super. ja dedek je, imam sina 3 in pol leta starega, pa od mojga ena setsrična ima punco 3leta, druga pa fantka 4 leta... dedo bi igral harmoniko, tamali pa kake bobne, flavto, ksilofon... bi neki zaigrali, potem mu pa prnesemo pravo harmoniko in rečem naj še na to kej zaigra? si tk misnla ? .... super....

še kej ? [sm=bravo.gif]




susica -> RE: Ideje za fore ob obletnici (28.10.2012 8:47:48)

Jaz imam neke štose za abrahama
pošlji mi na zs tvoj mail pa ti pošljem, če želiš :)




malaMravljica -> RE: Ideje za fore ob obletnici (28.10.2012 9:45:14)

Ja, tko ja in se super starost imate. Lej, moj je 3 leta zdej in se gremo to non stop, on igra na otroski klavir, ko je bla nona tu je bobnala na skatlo, jaz morem pa pet, ves kok dobro to pride.




takotako -> RE: Ideje za fore ob obletnici (28.10.2012 11:55:01)

Pri nas so se pet prijatljev skup pobral-s tem da se prej med sabo niso poznali, tako da je bilo že to presenečenje, in so zaplesali Labodji ples-malo po svoje v žabah in belih pajkicah. No popestrili so večer in od takrat naprej je blo sam smeh...[sm=smiley1.gif]




NoBady -> RE: Ideje za fore ob obletnici (28.10.2012 14:09:31)

no bom mal na youtubu pogledala kak je labodji ples, ker ne vem[sm=zmeden.gif][sm=smiley1.gif]
če bo v naši moči mogoče nahecam koga, čeprav smo ( so ) vsi bolj sramežljive sorte... upam da bom tud sina nahecala da bo igral pred množico ljudi.. da ga ne bo sram... [sm=smiley1.gif]




tamiflu -> RE: Ideje za fore ob obletnici (28.10.2012 19:55:20)

me smo abrahamovcu zaplesale trebušni ples, ki ga nobena ne obvlada....to je blo smeha [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

na koncu smo dvignile kikle gor, na zadnji strani sp. hlač ali kopalk [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] smo pa mele vsaka našito po eno črko in mu sestavile napis 50 let...še zdaj man E na gatah [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




takotako -> RE: Ideje za fore ob obletnici (28.10.2012 20:48:40)

Ma sej to je bil sklop par posenih 'plesnih' korakov. Namen smo imeli to speljat ob polnoči sam je mal žur zamru. in najbrž si lahko misliš da so se mogl podkrepit kar ornk.
Sej plesa itak noben ni gledu. Že ko so kot balerinke prileteli čez celo gostililno z mašnami na glavi v kikcah, in belih žabah smo crkaval od smeha. Slavljenc je komi dihu.[sm=smiley1.gif].

Tko da ni nujno da je glih labodji ples.
Mi je ta trebušni všeč-imamo drugo leto tud neko 40let in mormo mal se organizirat-pa še punce naj bi zdaj plesale[sm=jezicek.gif]




NoBady -> RE: Ideje za fore ob obletnici (1.11.2012 14:48:35)

hvala hvala... mal se mi že svita kako in kaj... vsaj nekaj [sm=bravo.gif]

če se kdo kaj še spomnme hitro napisat, prosim[sm=smiley36.gif]

zdej moram najprej vabilo skup spravit. še glede tega mi tudi lahko pomagate hehe[sm=smiley9.gif]




petea -> RE: Ideje za fore ob obletnici (1.11.2012 16:30:52)

Utrinek z enega abrahama:

se je dogajala cela štorija: velika škatla, ki jo je slavljenec odprl, noter slika njega kot dojenčka, spodaj druga škatla, v njej med drugim slika slavljenca z nekim zanimivim dogodkom pri približno 10-ih letih, pod njo škatla z sliko slavljenja z nekim dogodkom iz dvajsetih leth ...

Če se še prav spomnim, pa so v posameznih škatlah bile še nekatere druge stvari, mislim da predmeti, ki jih uporabljajo ljudje v posameznih desetletjih svojega življenja.

Na srečo je imel dovolj veliko hišo, da jih je imel kam obesiti, so pa bile zelo lepe - vsaka narisana v eni barvi (npr. modra, zelena ...).
Vmes pa so seveda pripovedovali kratko zgodbo njegovega življenja.


Zdaj, jeseni, ko je na voljo obilo pridelkov, pa se da tudi naložiti kak velik pleten nahrbtnik ali samokolnico s pridelki, mu mogoče dati kakšne kmečke zadolžitve (sploh, če tega ni vajen) ipd.




Stran: [1]